Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy egy ideig nem hiányzott a párkapcsolat, egy férfi/nő az oldalatokra, de aztán nagyon? Szeretethiány és társai? L

Figyelt kérdés

Vagy mire megkedveltetek valakit, eltávolódott tőletek? :/


Miért olyan nehéz ez?


2015. febr. 25. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2015. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont most van ilyenem és rettentő magányosnak érzem magam főleg hogy összejött sok rossz dolog mostanában.és a szerelmes párok látványa is eléggé lehangoló:)L
2015. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, amikor megértem rá. Kb 1 évig nem volt senkim, és szinte minden reggel úgy keltem fel, hogy ahhh b*szkiii. Nekem kell valaki, aki mellett felébredhetek, akit átölelhetek, akit szerethetek, aki a szerelmem és legjobb barátom. Aztán-.- Ezt a sz*pást ;D

Heti max 3x tudunk talizni, és ez kevés. Főleg most. Amikor nem látom már 6 napja olyan szeretethiányom lesz, annyira hiányzik... Jó, jó, kell a hiányérzet, de nem a szenvedés. És imádom amikor még össze is veszünk pfff :D:D:D

2015. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne is mondd... A szakításom utáni első év tök jó volt. A második olyan átmeneti, már nézelődős. Most járok a harmadikban, de már nagyon rossz, főleg úgy hogy került a közelembe barátnőgyanús lány is, akivel nem nagyon jön össze a dolog... DE nem adom fel! :)
2015. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok. Volt olyan időszak, hogy büszke voltam rá, hogy nincs senkim.

De most szinte kibírhatatlan. Ok hogy vannak barátaim (99 százalék fiú), de az teljesen más. Baromi rossz érzés, hogy nincs barátnőm. Egyedül megkergül az ember!

2015. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A legrosszabb a kell is meg nem is állapot egyszerre... pont ebben vagyok :(
2015. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!