Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit mondanátok mert, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit mondanátok mert, meg sem tudtam szólalni, szerintetek csak viccelni akart vagy komolyan gondolta, vagy ilyen burzsuj?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam a mondhatni már barátommal 7. alkalommal, és kaptam tőle egy cserepet meg egy egy zacskó virághagymát meg virágföldet.

Hogy ültessem el és ha gondját viselem lesz szép virágom.

A barátom 29/f

én 23/N


2015. febr. 26. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jobb, mintha egy szál virágot adott volna. :)
2015. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó arc lehet :)
2015. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez aranyos és vicces :) Nem értem, mi a bajod.
2015. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Forma lehet ez az ember. :D Ne sipákolj! :D
2015. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó, egyszer lehet én is megcsinálom. Aki meg ilyenen kiakad, az nem is nekem való.
2015. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem viccesnek és kreatívnak gondolta magát. Valami eredetit ajándékozott neked vágott virág helyett.


Én is utálok vágott virágot venni, bár tudom, hogy egy "lovag" vesz "szíve hölgyének". De vásárlás közben csak arra tudok gondolni, hogy megveszem, aztán két nap múlva elszárad, és egy ocsmány kóró lesz belőle.

2015. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a srác jófej, te pedig egy hisztis kis p.csa vagy
2015. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kikéne próbálni ezt mással is. Pl: adsz egy kis kötőgépet meg egy fonalat és tessék ha szorgalmasan kötögetsz akár még pulóver is lehet.


Szerintem az kedvesebb gesztus ha ad egy cserepet benne virágföldel és az általa/általatok elültetett mag.

2015. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Ha igazi forma,akkor fokhagymát adott hozzá :D
2015. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

okés köszönöm! nem hisztizek csak még mindig nem ismerem igazán mert keveset tudunk találkozni, de igen viccesen fogtam fel, csak elgondolkodtatott.

Egyébként már elültettem.

2015. febr. 26. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!