Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudná egy 24 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudná egy 24 éves lány elfogadni, hogy valószínűleg sosem fog szexelni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 20:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy rájön, hogy fog.
2015. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
miért ne szexelne soha?
2015. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 The Guard ***** válasza:
4%
Nem kell nagy igényednek lenni és akkor fogsz találni egy fiút
2015. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Linó03 ***** válasza:
Miért nem?
2015. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ezt énsem értem miért nem fox...
2015. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2015. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Elég csak egy ilyen kérdést kiírnia, és a legtöbb kanos szűzfiúnak nem számítana az sem, ha 120 kilós, pattanásos, zsíros hajú lennél :/
2015. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Én se értem miért nem róka... :D

De biztos foGSZ, csak úgy kell hozzá állni.

2015. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Hát, ha huszonnégy év alatt egy jelentkező akadt, az is 8 évesen, kétlem, hogy sok esélye lenne.

A férfiak többnyire átnéznek rajtam, elveszek a tömegben, nem érdeklem őket. Nem vagyok méltó arra, hogy megismerjenek jobban. Tudom, hogy ezt nehéz elhinni. Nekem is nehéz, de hiábavaló a reménykedés. Én egyszerűen nem az a nő vagyok, aki bárkinek is tetszene. Meg igazándiból elképzelni nem tudom, hogy mi tetszhetne rajtam bárkinek is.

Sem külsőleg, sem belsőleg. Külsőleg az alakom genetikai selejt, az arcom meg huszonéves létemre is pattanásos, a hajammal nem tudok mit kezdeni, egyre szárazabb és szénakazalhoz hasonlít. Picike, szinte láthatatlan szemeim vannak, semmi extra nincs bennem, átlag alatti vagyok. Nem értem, hogy miért mondják azt a férfiak, hogy a nők bármikor tudnak szexelni bárkivel. Ez miért lenne így? Egy nő, akire nem fanyalodna rá senki (nekem csak inkább beszólnak, vagy átnéznek rajtam), miért tudna lefeküdni bárkivel is?

2015. febr. 26. 20:17
 10/34 anonim válasza:
A jövőt nem tudod elfogadni, mert nem tudhatod, mit hoz. A "valószínűleg nem fogok szexelni", az meg egy gondolat a fejedben, azt el tudod fogadni, mert egy gondolat.
2015. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!