Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Titeket nem idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Titeket nem idegesít hogy itt privátban bepróbálkoznak a pasik?

Figyelt kérdés
Engem igen.

2015. febr. 26. 23:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, némelyik elég rámenős, nem írsz vissza nekik és probléma megoldva.

Szerencsére vannak itt értelmes figurák is. :)

2015. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
2%

Be happy bitches...

A hólyéket, 1 válaszzal ellehet utasítani, a normálisaknál meg lehet van esélyetek( eddig nem volt olyan).

18F

2015. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Engem is idegesít,pedig fiú vagyok!!
2015. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Mokyu! ***** válasza:
39%
Hol vannak az értelmesek ezen az oldalon?
2015. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
10%
Én minden áldott nap legalább 30-40 nőnél próbálkozok itt be, de egyikőtök sem válaszol. De miért? Jaaa, hát persze, mert nem is szoktam bepróbálkozni nálatok...
2015. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
57%

Akkor tiltsd le őket, és kész.

Minek kell ehhez kérdés ?

2015. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%

Engem néha, ha a nagyon rámenős pasik találnak be, azt nem igazán kedvelem. De valakivel egész jól lehet beszélgetni! Habár mostanában nem kaptam privátot. Meglepő....:O

Lehet, hogy már feladták a sok eredménytelen próbálkozás után. :P

2015. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egész vicces ahogy próbálkoznak :D
2015. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
97%
Engem fiúként idegesít, hogy kiéhezett hímek írnak nekem, mert valamiért azt hiszik, hogy lány vagyok.
2015. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer rám írt egy tök normális srác, szóval egy pozitívumot ki tudok emelni, de amúgy néha igen, ráadásul még az sem jut eszükbe hogy köszöntéssel kezdjék az üzenetet, csak ennyi: "képet", "akarsz ismerkedni", "ha küldesz képet küldök én is". Meg még pár hasonló gyöngyszem.


De a legjobb, hogy néha teljesen, mármint az ismerkedés szempontjából teljesen irreleváns kérdések alapján üzengetnek. Fura. De én is csak azt tudom tanácsolni amit az előzők. Ne írj nekik vissza meg tiltsd le őket.

2015. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!