Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről kinek mi a véleménye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 27. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki írta ezt, de valami borzalmas a megfogalmazása.

Az meg a másik, hogy engem például nagyon nem vonzanak a "rosszfiúk". Ha valaki megbízhatatlan, más lányok után kacsintgat, az mehet a fenébe.

Sokan összekeverik a rosszfiús viselkedést a határozott férfiassággal. Ezek nem ugyanazok. Az első nagyon nem jó, a második meg szükséges.

2015. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ott van alatta 50millió komment. Azaz vélemény. Az miért nem jó?
2015. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de mégis van, akinek ez bejön. és az ilyen típust tartja igazi férfinak. vagy ez a korral jár? én kb. totál nem tudom fölfogni az egészet
2015. febr. 27. 14:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha valaki olyan hülye, hogy ilyenekkel ismerkedik, aztán sír a szája, hogy "brühühü, elhagyott ez a szemét", az ne csodálkozzon, hogy hülyének nézik. Ha valaki megeszik egy tál káposztát, utána meg fosni kezd, mint a gép az ne a káposztát hibáztassa, hanem saját magát, mert ő volt az az idióta, aki nem volt óvatos.

Nem sajnálom az ilyeneket, sőt örülök, hogy átesnek ezen sokan, hisz egyesek annyira ostobák, hogy csak a maguk kárán képesek tanulni.

2015. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én nem haragszom, én pasi vagyok, csak érdekel, h ez mi, mert számomra elég érthetetlen. miért vonzó ez? a média hatása? intelligenciától/ösztönlénységtől függ? csak bele akarok látni a nők fejébe
2015. febr. 27. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát gyakran még a nők sem értik saját magukat, sőt: amikor az egyik lánytól kértem tanácsot, még ő sem értette a másik lány viselkedését. :) Amúgy meg sajnos az emberek többsége nem tanul a saját kárán sem, ha tízszer járja meg egy lány egy-egy rosszfiúval, gyakran tizenegyedszerre is ugyanolyat választ.
2015. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát úgy látom én valami más dimenzióban élek, mint a társadalom. szerintem egy kapcsolat alapja a szeretet. de úgy látom a nők nagy részénél másról szól ez az egész
2015. febr. 27. 15:04
 8/12 A kérdező kommentje:
talán az önbecsüléshiányban szenvedő nők szeretik ezt... tököm sem tudja
2015. febr. 27. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg a szöveg mellé rakott pasik, Vin Diesel, The Rock meg Brad Pitt egyáltalán nem rossz fiúk, csupán az általuk játszott filmes karakterek azok, a valóságban egyáltalán nem úgy viselkednek, mint a filmvásznon, ez is azt mutatja, hogy a cikk írójának elég szegényes a fantáziája, akárcsak a logikai készségei, mert aki azt feltételezi, hogy minden nő, egytől egyig egyazon ízlésen osztozik és mindegyikük az ilyeneket favorizálja, nos annak szerintem a világképe is olyan kétdimenziós lehet, mint a saját gondolatvilága.
2015. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a velemenyem, hogy csak az 1.bekezdest birtam vegigolvasni.

22 eves vagyok, es rengeteg ehhez hasonlo cikket olvastam, es baromsagnak tartom.

Nem ertem, hogy miert kell mindig mindenben ertelmet keresni. A szerelem nem olyan, hogy azt mondja valaki, hogy nah ez rosszfiu, bele leszek szerelmes.

Ha meg valaki csak azert van egyutt valakivel, mert meno, az sajat magat is jellemezte.

22L

2015. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!