Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mikor mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mikor mondjátok egy fiúra, hogy aranyos meg azt, hogy cuki?

Figyelt kérdés
Lehet esélyem egy olyan lánynál, aki ezeket a jelzőket használja rám? Ezalatt nem barátságot értek, hanem pl. párkapcsolatot.

2015. febr. 27. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A cukit gyakran használjuk arra aki tetszik, bár nem egy férfias jelző... Az aranyos nem pozitív, én akkor mondom ha nem tetszik egy fiú, de nem szeretném megbántani.
2015. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én arra a fiúra mondtam mindig, hogy cuki, aki tavaly tetszett. Meg Neymarra is, hogy aranyos meg cuki. :)
2015. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
lehet h dugnék vele, akkor :))
2015. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 csingilingg84 ***** válasza:
Nálam nagyon is a pozitív tartományba esik, ha ezt mondom :DD
2015. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy hány évesek vagytok...


Én a cuki szót nem használom, max egy kisállatra, kivételes esetben. Szóval nekem ez kicsit negatív, néha inkább ironikus.


De az aranyos meg ari az teljesen oké.

2015. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15-ös.

Lényegében világ életemben megkaptam ezeket a jelzőket. Utoljára 22-23 évesen. Most 26 vagyok. Amúgy nem egy konkrét személyről van szó.

2015. márc. 5. 18:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam nem mindegy, milyen szövegkörnyezetben is hogy. Van az a cuki, amit úgy mondok, hogy el vagyok olvadva a pasitól, meg az is, aminek az a tartalma, hogy "jó fej, kedves, aranyos srác, de nem az esetem". (és ez nem egyenlő a nyomi lúzerrel)
2016. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!