Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhatott ez az üzenet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhatott ez az üzenet?

Figyelt kérdés

Tegnap ott aludtam egy fiú barátomnál, illetve, aki már lehet, hogy nem csak a barátom...

Ketten voltunk otthon és hát bezavarta a macit a málnásba, de igazából nem ez a lényeg. Az anyukája valamikor éjjel jöhetett haza, szerintem akkor már aludhattunk.

Amikor de. felébredtünk, én kimentem a konyhába inni, és akkor láttam, hogy csinált az anyukája (aki amúgy nem volt otthon, nem tudom, most épp miért :D) nekünk kaját, és hagyott egy cetlit mellette, amire ezt írta : "jó étvágyat és jó turbékolást! :)"

Kicsit zavarba jöttem ettől, főleg hogy a sráccal együtt olvastam el, aki meg csak mosolygott rajta :)

Ez most mi, vagy mire utal? Honnan tudhatta hogy történt valami? :)

16L


2015. febr. 28. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
16 évesen sok eszed van, gratulálok! De legalább már megdugattad magad, szép munka!
2015. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rendes anyja van.
2015. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Linó03 ***** válasza:
100%
Ha egy ágyban aludtatok, akkor azért az elég erős jel. Ha nem, akkor is ott aludtál egy fiúnál. Amúgy nem biztos, hogy szexre gondolt. A galambok udvarláskor turbékolnak, nem párzáskor. :)
2015. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
biztos hallotta hogy a fiú barátod nyögött az este xD
2015. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Azert tudta,mert o" Mar nem 16 eves.
2015. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
ribi de arra jó vagy h megdugjanak
2015. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akkezdet Phia ***** válasza:
50%
Miért kell leribizni? Mert lefeküdt egy barátjával, akivel lehet összejönnek?? Akkor lenne jogos, ha minden barátjával ezt csinálná és nem is lenne köztük semmi több...
2015. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
50%
6-rol 7-nem.Sajnos nem lehet semmiit csinalni az ilyen no" es szex nelkuli savanyu emberekkel,mert a sajat feszultsegeiket igy vezetik le.Termeszetesen ez eleg szanalmas,de sajnos a tobbseg ilyen.
2015. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lacikám ne osszad már az észt
2015. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Azért ribi, mert 16 évesen megdugatja magát a haverjával. Ez a divat most...
2015. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!