Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tanácsolják itt sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják itt sokan a nehéz életű lányoknak, menjenek prostinak?

Figyelt kérdés

Sok kisiklott életű lány története megfordult már itt a fórumon, és nem egyre azt tanácsolták a válaszolók, menjen prostinak, mert azokra szükség van, meg egy ilyen múltú nőnek úgysem lenne esélye egészséges párkapcsolatra (a bántalmazottaknak mondják főleg).


Én is nehéz életű lány vagyok, és csomó ilyen "segítő szándékú" levelet kaptam, mert hogy az én életem már úgy is el van ba.zva, legalább másnak legyen haszna belőlem.


Komolyan ilyen érzéketlenek itt az emberek?


2015. márc. 1. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Üdv itt.
2015. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Senki nem tanácsolja el őket, az ő életük, azt csinálnak, amit akarnak.


Nehogy már másra kend azt, hogy mit rontottak el mások a SAJÁT életükben.

2015. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nehéz élete van, akkor megkönnyítheti ha elmegy prostinak. Ezért tanácsolják. Nem rossz dolog napi 60ezer forintokat keresni adómentesen.. Ennyi az egész.

Ez nem érzéketlenség.

2015. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:

És szerinted jót tesz egy gyerekkorban bántalmazott, nem ritkán molesztált nőnek, ha később szexuális tárgyként használják?

2015. márc. 1. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tanácsolnám senkinek,az ilyen lányok talán még jobban tudnak szeretni bárkit mint azok akik jó körülmények közt nőnek fel
2015. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Keress valakit aki egy kicsit pozitívabban gondolkodik és inkább az ilyen emberek véleményére adj... :) 25/f
2015. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az éhenhalástól csak jobb!
2015. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, talán nem sajnáltatnod kéne magad, hanem a saját lábadra állni. Bocs de nagyon ellenszenves vagy.....
2015. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elég régóta nézegetem az oldalt, de eddig nem igazán olvastam olyat amit te leírtál....:-?
2015. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Belegondolva én is valamilyen szinten 'kisiklott életű' vagyok (amit most nem részleteznék, akit érdekel, írjon rám), úgy érzem, el van szúrva az életem. De! Küzdök, teszek érte, hogy jobb legyen!


Én is bántalmazott vagyok, de érdekes, még nem mondták nekem, hogy 'jaj te szegény, biztos képtelen vagy már normális kapcsolatra'. Igaz, kevés ember tudja, de az a pár ember a szemembe így nem mondta...

2015. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!