Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan fiút, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan fiút, aki "művészlélek"? Nem feltétlenül alkot, de mondjuk érdekli a művészet, irodalom, építészet, festészet.

Figyelt kérdés

Sehol nem találok ilyen fiút.Én nem tudom, hogy művésznek számítok-e, de 6 éve csellózom, és hegedülni is tudok. Sokat és sokfélét olvasok, szoktam múzeumba, színházba járni viszonylag gyakran. Rajzolni,festeni sajnos nem annyira tudok, szeretem a komolyzenét, imádom a filmeket, szeretek saját kezűleg alkotni: ékszereket, díszeket stb.

Nem azt mondom, hogy válogatós vagyok fiúk terén, de szívesen ismerkednék olyannal is, akit hozzám hasonló dolgok érdekelnek. L/19


2015. márc. 1. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
művészlélekwokjelizzetekokcsá:*19/F
2015. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg, hogy a kérdésedre mindenki azzá válik ;)
2015. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Én szeretem és tudok zongorázni, xilozni, dobolni, színház bérletem is van, viszont ilyen csajt nem tudnék elképzelni.

Túl egyhangú, unalmas lenne mellette :) 18f

2015. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy néha a szintetizátor billentyűit ütöm, verseket írok és rajzolgatok, már művészlélekre utal?
2015. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Hááát a mai rendszerben ezek a dolgok kezdenek kihalni,de biztosan vannak még ilyen tipusú emberek is. Csak mostanra ezek a dolgok inkább ciknek minősülnek sajnos.
2015. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam építeni legóból házakat, szoktam kerítést meg szobát festeni, olvasni is szoktam általában Borsot, rajzolni is szoktam telefonálás közben krixkraxokat, filmeket is nézek.
2015. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

poet.hu 90 vers kb. publikálva. 9sszesen 130 vers


Close Enough?

2015. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Festek, rajzolok, kultúrkocsmákban fejtem az életet, de eddig még érdemes, heteroszexuális férfivel nem hozott össze a sors.

18L

2015. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!