Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óvszervásárlás tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszervásárlás tanácsok teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés
Milyen fajta óvszert érdemes venni? Különféle méretek vannak? Ha nem tudom pontosan, hogy "mekkora" akkor van valami univerzális fajta, ami nagyjából mindegyikhez passzol? Válaszaitokat előre is köszönöm

2015. márc. 1. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vegyél párat aztán próbáld fel gyakorlásképpen
2015. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kevés fajtát próbáltam, így nem tudom, hogy vannak-e különböző méretek (amiken megnézem, mindegyiken egyforma méretet írt).


Nekem a durex vált be méretben és minőségben is. A lifestyles nekem nem tetszett, nagyon tapadt és nehéz volt leszedni a végén. De ez egyéni, ki kell próbálni.

2015. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lynxx ***** válasza:
100%
a bevásárlóközpontokban rögtön a pénztárnál vannak,vagyél ezt-azt,meg akassz le egy csomaggal...olyat amire nincs sok extra írva vagy ilyesmi,az átlagméret az sokat takar,kisebbre,nagyobbra is használható,lásd gumikesztyű:) ne légy zavarban,ez természetes dolog,téged érdekel a legjobban majd mit veszel, a pénztáros,és a mögötted állók is leszarják majd,ne idegeskedj feleslegesen,csak vedd meg,2perc.másodjára már nevetni fogsz rajta.
2015. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anzuu válasza:
100%
Igen van több méret, ha nincs az óvszer dobozán jelölve a méret akkor az 52+-1mm,ha ettől eltérő akkor rá van irva. Nem a pénisz hossza vagy a kör méret a fontos óvszer vásárlásnál,az átmérőjét kell meg mérni. Akkor nem kell kísérletezni. A legtöbb óvszer 52mm, a durex54mm vagy 56mm a masculan 54mm.
2015. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!