Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadtam a párom, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam a párom, amiért szakember segítségével manipulálom. Miért nem érti meg, hogy kettőnkért tettem?

Figyelt kérdés
Sok volt köztünk a súrlódás, én nem éreztem, hogy összhangban lennék, semmit nem tudtunk megbeszélni, ezért felkerestem egy pszichológust, és egy asztrológust, és grafológust is. Nem kuruzslók, mind elismert szakember. Párom írásait, sms-eit elemzik, és ezek fényében adnak tanácsot. Nem megvezetni akartam, csupán kicsit jobban megérteni őt, és megtalálni a helyes módszert, amivel terelgethetem. Azt veti a szememre, hogy bolond vagyok, amiért egyrészt ilyen hülyeségekre költöttem a pénzem, amiért intim beszélgetéseket másoknak megmutattam, valamint hogy ezeket nem vele beszéltem meg, és irányítottam aszerint, ahogy mások tanácsolták. De hát bevált... Miért nem érti meg?

2015. márc. 1. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Hitler is csak jót akart Nemetorszagnak.


Egy asztrologus meg nem lehet szakember.

2015. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Gusztustalan egy világban élünk, te pedig undorítóan viselkedtél. Mélyen szégyelld el magad! Én már rég kivágtalak volna. -.-"
2015. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
örülnél neki ha a tudtodon kívül ő fordított esetben ezt tette volna? hiába a párodról van szó, vannak bizonyos dolgok amik csak rá tartoznak és nem mond el neked (itt nem egyből megcsalásra kell gondolni) ezek alapján meg ha kiolvasnak belőle olyat, akkor kb nyitott könyv lesz előtted. ez tetszene neked ha a helyében lennél?
2015. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak elhiszed, hogy bevált, mert úgy akarod hinni. Placebo. A párod pedig jogosan haragszik, hiszen nem az számít, hogy mi lett belőle, hanem az, hogy hogyan érted el. És az undorító út volt, hogy a háta mögött susmusoltál, a tudta nélkül.
2015. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
91%
Imádkozom, hogy ez csak egy fake kérdés.
2015. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Asztrológus? Grafológus?


Én is kiakadnék a helyében.


34/F

2015. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Asztrológus? Nincs több kérdésem, leülhet.
2015. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Ő miatta nem tudtatok semmit sem meg/átbeszélni, vagy te miattad? Mert, ha egy olcsó hisztis tyúkként viselkedtél vele, akkor ne csodálkozz, hogy stopot intett. Ajánlom, olvasd el a Miért hazudik a férfi, miért sír a nő című könyvet, mert ezerszer többet ér, mint bármilyen asztrológus/grafológus, akiknek fingja nincs a ti kapcsolatotokról, csak tanult dolgok alapján próbálnak puhatolózni. Ez a könyv pedig rávilágít arra, hogy az adott kapcsolatban mi a gáz, konkrét megoldási javaslatokkal.
2015. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pszichológust alapvetően nem ezért keresnek fel az emberek... és egy alkalomtól ne várj csodát, inkább nem ártana rendszeresen járni hozzá, talán segítene neked megtanulni kommunikálni.

Egy grafológus meg ha szakember nem tud neked semmi többet megmondani párod írásából, mint hogy valószínűleg milyen személyiségjellemzők igazak rá...

2015. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként én csak pszichológus hallgató de a pszichomókus NEM csinálhat ilyet..
2015. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!