Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van 2 férfi a munkahelyemen. Ők kb 15 éve ismerik egymást. Az egyikőjüket már régebb óta ismerem és tetszik nekem. Próbálok közeledni is hozzá egész jó barátságban lettünk. Randira is elhívtam, amire igent mondott, csak még nem sikerült összehozni, mert viszonylag keveset találkozunk és vannak most neki egészségügyi problémái is és nem akartam nyaggatni, hogy mikor találkozunk.


Az ő haverja kb 3-4 hónapja dolgozik nálunk, de csak 1 hónapja "ismerkedem" vele. Ebédnél szoktunk találkozni, de most hétvégén 2 alkalommal is írt Facebookon(ő is jelölt be, pedig akkor még csak nem is köszöntünk egymásnak). Állítólag vett még nekem csokit is, meg a lakcímemet is meg akarta tudni, hogy elhozza nekem. Vele még magán jellegű találkozásról nem volt szó.


Ami a gondot jelenti, hogy fogalmam sincs az új fiúnak a szándékairól(a beszélgetések alkalmával a barátját eddig sose említette). Nagyon kellemetlen ez az egész nekem. Teperek az egyikért és közbe bejött a képbe a haverja. Elképzelni se tudom, hogy ezek ketten mikről beszélhetnek.


2015. márc. 2. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nicns fogalmad róla? Csokit vett ajándékba és fel akart volna hozzád menni! Ne add a szűzlányt :DDDD
2015. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Rohadtul nem lényeges, hogy miről beszélgetnek.

Aki után tepersz, az nem nagyon erőlködik, és ha beteges, akkor ösztönösen el kellene kerülnöd ;). A másik ott van, ha jó, és működőképes, akkor hajrá.

2015. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó nyilván való, de ezt inkább arra értettem, hogy aki tetszik nekem az mondja neki, hogy udvaroljon nekem. Miközben elég lenne kinyitnia a szemét, hogy meglássa a valóságot
2015. márc. 2. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az mondta neki, akkor az az, nem pálya. Lepattintott.

Keresd máshol a boldogságot.

2015. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!