Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni legyszi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni legyszi? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon felek egyedul neha van mikor egesz ejjel nem alszom mert megebredem es nem merem becsukni a szemem nincs konkret dolom amitol felek szoval csak felek de nem tudom mitol...ha van valaki vagy volt valaki igy vagy akar csak tudja mi az oka segitseteg legyszi....S.O.S
2015. márc. 2. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldök egy számsort, képzeld bele a párnádba, segíteni fog: 554741599
2015. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Volt nekem is ilyen. Segített ha felraktam valami relax vagy lassú zenét ismétlőre, meg égve hagytam egy gyertyát vagy egy kis lámpát...nem volt se sötét se csend és egy idő után nagyon fáradt lettem és kimerült és elaludtam...
2015. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Habár ez nem éppen szerelem vagy szex, de szerintem valamilyen szorongásos zavar. Próbálj meg úgy elaludni, hogy megy a zene vagy a rádió, hallgass valami emberi hangot, legalábbis nekem az segitett. Hosszú távú megoldásnak pedig látogass el pszichológushoz, kérd ki a véleményét.
2015. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valasszokat es bocsanat a rossz kategoria miatt!
2015. márc. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!