Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elfogadható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben elfogadható, ha hetekig egyáltalán nem keres a barátom?

Figyelt kérdés

Történt vele valami nagy baj (ebbe most nem akarok belemenni), ami miatt teljesen magába zuhant és nagyon depressziós lett. Már egy hónapja nem keres, nem válaszol az üzeneteimre sem.

Meglátogatni nem tudom (és nem is örülne neki), mert friss volt még a kapcsolat és azt sem tudom, hol lakik. Nagyon aggódom érte, de sehogy nem tudom elérni sem telefonon, sem neten.

Folyton az jár a fejemben, hogy ha valakinek fontos vagy, az nem zárkózik el ennyire tőled. Aztán meg az, hogy önző vagyok, a depresszió komoly dolog és időt kéne neki hagynom. Aztán meg az, hogy lehet, nem is kellek már neki. És ezek a gondolatok járnak csak körbe-körbe és nem tudom, mit tehetnék.


2015. márc. 3. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg beteg, akkor eleve nem alkalmas kapcsolatra.

Számomra nem fogadható el, hiszen, ha valakivel együtt vagyok, akkor szeretném tudni legalább azt, hogy jól van-e.

2015. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a bajom, hogy legalább annyit megírna, hogy mi van vele, hogy ne aggódjam magam halálra, mert ez így kibírhatatlan. Viszont ha valaki tényleg depressziós, annál meg nem így működik a dolog. Nem tudom, mit csináljak, mert szeretem :(
2015. márc. 3. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:

"mert friss volt még a kapcsolat és azt sem tudom, hol lakik"


Én abban se vagyok teljesen biztos, hogy ti egyáltalán összejöttetek. Felejtsd el.

2015. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Összejöttünk, csak nálam találkoztunk, vagy a városban sétáltunk. Szerintem ha valaki azt mondja a másiknak, hogy szereti, az összejövésnek számít... egyszerűen azalatt a rövid idő alatt nem alakult úgy, hogy nála találkozzunk, a címét meg fura lett volna megkérdezni
2015. márc. 3. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Rövid ideje vagytok együtt és fentiekből úgy fest, nem nagyon működik köztetek a kommunikáció. Nem arra mondom, hogy már egy ideje nem beszéltek, hanem amikor még beszéltetek, akkor nem tisztáztátok, hogy mégis mit jelent számotokra az, ami köztetek alakul. Megalázkodni nem érdemes, írd meg neki, ennyi próbálkozás és sikertelen elérés után ez az utolsó üzenet, ha erre sem válaszol, akkor nem hagy számodra más lehetőséget, bármi is volt ami elkezdődött köztetek, annak vége.


De mi csak a te szemszöged ismerjük és nem tudunk részleteket, így indoklást vagy lehetséges okokat tőlünk sem fogsz kapni, mert csak vakon találgatnánk.


26/F

2015. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig volt kommunikáció, megbeszéltük, hogy együtt vagyunk, mindig mindent elmondtunk egymásnak. Azt is megírta, hogy nagyon fontos vagyok neki, szeretné, ha jó és rossz időkben is tudna hozzám fordulni és komolyan gondolja velem. Viszont most tényleg nagyon depressziós. Nem tudom, mit tegyek, ilyenkor nem lehet érzelmileg terhelni valakit, meg szakítással fenyegetőzni. Nem is akarok, vele szeretnék maradni, csak rettentően aggódom, hogy valami baj történt vele.
2015. márc. 3. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!