Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lány is ilyen féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is ilyen féltékeny mint a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőm 18 éves én 20. Tudja hogy én nem vagyok féltékeny ezért szokott mesélni fiú barátairól hogy vannak meg ilyesmi, meg néha elmegy barátnőivel meg egy két ilyen sráccal bulizni ami engem nem zavar. Viszont ő már attól féltékeny ha ránézek egy csajra az utcán félszemmel vagy ha belájkolok valakit akivel jóban vagyok. Ha én is lány baráttal buliznék tuti kiakadna. Minden lány ilyen féltékeny?
2015. márc. 3. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. :) De egyébként nyugtasd meg a barátnőd, hogy csak őt szereted. Nem fog sokat segíteni, de azért miatta nehogy az legyen, hogy nem nézel rá másokra.
2015. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
A nezest nem illik feltunoen csinalni. A like- ban meg benne van az is, ,hogy " Tetszel nekem." Szoval az ketertelmu. N
2015. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

magyarázd el neki, hogy ösztönös dolog ha vkit megnézel az utcán. Én a szomszéd margitnéni seggét is megnézem mikor lehajol, aztán napokig nem tudok aludni.. de ösztönösen néztem oda, nem azért mert bevágnám, neki.

Ha meg a belajkolás miatt is féltékeny én dobnám a csaj, vannak barátaim akik nő neműek, és nincs az a csaj akik elválaszthat tőlük :D nem azért vagyok velük, mert ismétlem magam :D mert bevágnám nekik :D nekem ők már olyanok, mint ha a testvéreim, húgaim lennének...

2015. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
61%

Már a "lájkolás" kifejezés használata is eléggé zavaró, de valaki mondja már el nekem, hogy miért kell egy "be" igekötőt is elé írni, amikor az égvilágon semmit nem változtat a jelentésén?

Egyébként nem, nem minden lány ilyen, szerencsére.

2015. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!