Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy lány betegesen (de tényleg) féltékeny rám, utál?

Figyelt kérdés
Olyanokat álmodik, hogy álmában megöl, és ezt jókedvűen meséli osztálytársainak. Ahányszor meglát pofákat vág rám, elvárja, hogy én köszönjek neki (mert micsoda paraszt vagyok, hogy én nem köszönök neki előre), ha megteszem, vissza se köszön. Ki akarja szúrni a szememet szalagavatón :D Néha rám ír FB-on, hogy jól kiosszon, nem válaszolok, és hallom vissza, hogy "ő úgy kiosztott, hogy válaszolni se mertem". Ezzel mit lehet kezdeni? 16 vagyok, ő 19. És egy suliba járunk.
2014. nov. 26. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elég nagy büntetés neki, hogy saját magával kell leélnie az életét?:D
2014. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

FB-n tiltatni.

Visszaszólni neki

És megtépni. De nagyon!

2014. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te most fiú vagy, vagy lány?

Helyedben simán levegőnek nézném, és igen, tiltsd le mindenhol, tegyél úgy, mintha nem létezne. Talán megunja.

2014. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen :D ugy kiosztottam, mint a szart, amikor mar nagyon elegem lett. Azota az LB xD
2014. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok én is. Azért utál, mert a barátja belém volt szerelmes. Nem tilthatom, a srác így is engem piszkál, hogy ő nem érti én miért nem kedvelem a barátnőjét, meg hogy ő azt hallotta, hogy én ki nem állhatom a csajt.
2014. nov. 26. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszeru: kuld el az anyukajaba es nezz az eleted utan. Es ha baja van akkor pofan kell utni. Az elcsititja.
2014. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!