Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon képes leszek valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon képes leszek valaha is őszintén tiszta szívből szeretni és úgy igazán boldog lenni? 22/L

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán éreztem magam igazán boldognak eddig az életemben. Jelenleg van egy kapcsolatom,(ő az első és 1 éve vagyunk együtt), de úgy érzem sosem tudtam igazán szerelemből szeretni őt és emiatt gondolkozok, hogy mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben. Lehet az is a baj, hogy túl nagyok az elvárásaim, és ragaszkodok az általam elképzelt ideálhoz külső és személyiség terén. Viszont féltékeny vagyok ha mások társaságát keresi, amit nem nagyon értek. Lehet, hogy nem is való nekem még egy kapcsolat, mert nincs tapasztalatom és nem tudom, hogyan kellene kezelni különböző helyzeteket. A másik, hogy tudom, hogyha úgy döntök elengedem folyton azon fogok gondolkodni helyesen döntöttem-e és félek, hogy meg fogom bánni. Visszakerülnék abba a helyzetbe, amikor még nem volt barátom és mindig is rettegtem az egyedülléttől. Ő az, aki kimozdított az otthonülésből, élményeket éltünk át és ezek megszűnnének. Hazudnék, ha azt mondanám előtte nem érdekeltek a srácok, nem vágytam én is egy kapcsolatra mint mindenki más. Igen sokszor álmodoztam róla, elképzeltem egy romantikus randit egy szép helyen és gondolatba átélni, hogy milyen boldog, szerelmes leszek és megváltozik az életem. Egyszerűen csak az igazi társra vágytam mindig, aki kiváltja belőlem azt, amit őszinte szeretetnek hívunk. Sajnos eléggé zárkózott burokban élő ember voltam mindig, amiből folyton ki akartam törni. Egyedül a húgommal tudok önmagam lenni, neki tudtam megnyílni és a lelkemhez közel engedni. A családom többi tagját sosem éreztem ilyen közel magamhoz. Lehet azért is baj, hogy nem tudok szeretet adni, mert nálunk nem jellemző, hogy megöleljük egymást a családommal, nem mutatjuk ki fizikailag a szeretetet. Én viszont mindig is vágytam erre és lehet, hogy ebből adódik a szeretethiányom a másokhoz való kötődés, csak az a baj, hogy én nem tudom viszonozni amit adnak.
2015. márc. 3. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Komplikált csaj vagy, elkerülendő fajta
2015. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 éves korom óta mindig volt pasim. Soha nem tudtam senkit rajongással szeretni. Nekem szeretgetős a családom, én mégsem voltam olyan. Nem voltam bújós, szeretgetős, nem éreztem azt, hogy "most aztán beleadok apait, anyait ebbe a kapcsolatba".

Aztán 35 évesen ért el az igazi szerelem. Most tudtam meg, hogy milyen az, hogy valakit rajongásig szeretni. Ne kergess álmokat, egyszer majd jön valaki, akit pont olyannak fogsz szeretni, amilyen.

2015. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A nők 98 százaléka alapból képtelen önmagán kívül bármit szeretni...
2015. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán van olyan pasi a világon, akit tudnál igazán szeretni, de lehet, hogy nincs. De ezt agyalással nem fogod megtudni, körül kell nézni. 22 évesen semmiről nem vagy lemaradva, biztos, hogy nem a mostani pasid lesz az utolsó az életedben. Úgyhogy szerintem inkább keresgélj még egy kicsit, szerezz tapasztalatokat.
2015. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne gondold túl a dolgokat, engem is foglalkoztatott ilyesmi, mint téged...aztán valahogy rájöttem, hogy nincs is olyan, hogy valaki nagyon szerelmes és megtalálta a tökéletest, sokan csak úgy tesznek...romantikus filmekben van ez, de ne higyj el mindent amit látsz...tudom most mondhatod azt, hogy ez nem igaz, én is azt hittem...lehet most azt érzed nem is szereted igazán vagy nem vagytok egymásnak valók, közben lehet később ő lesz a férjed, helyre johetnek a dolgok később...én a párommal való kapcsolatot igazából a második évfordulótól veszem, mivel azelőtt elég rossz volt és nem csak én mondom ezt...hadd hogy teljen az idő és mindent elintéz :)
2015. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!