Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lovezone vs friendzone?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovezone vs friendzone?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés,de nem tudom, hányadán állunk. Szóval van egy fiú, akit meg szerettem volna ismerni, de nem tudtam, hogy kezjek hozzá a beszélgetéshez, így elkezdtem neki lájkolgatni, gondolván, ha érdeklem, lép. Be is jött. Már egy hete folyamatosan reggeltől reggelig beszélgetünk, de messze lakunk egymástól. Sokszor mondja, hogy sajnálja, és nagyon szeretné, milyen jó lenne, ha közelebb lakna hozzám, meg a puszijaimat elkéri, és elhívott bulizni szombat estére,és szeretné, hogy következő hétvégén elmennék hozzá. Néha célozgat is egyes dolgokra.. Nagyon aranyos, minden reggel jóreggelt üzenetet ír, és mindig mondja, hogy mi tetszik rajtam neki. Majdnem mindenben ugyanolyanok vagyunk, és egyszer megkérdeztem tőle, hogy mit szeretne tőlem, egy célozgatás után. Azt mondta, hogy egyelőre nem tudja, idő kell neki még. Szóval nem tudom, hogy lesz e valami, vagy sima barátság, vagy simán dugni akar.. Szerintetek?:)

2015. márc. 4. 05:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő maga se tudja,Ahogy viszonyulsz hozzá,úgy alakul ez majd ki.De nagy hàtrány hogy messze laktok egymáshoz,de azért sok szerencsét.
2015. márc. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha összeakarna veled jönni megtenné. Lehet keres mást is de ha nincs más ott leszel te. bár lehet nem ilyen.
2015. márc. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk azert olyan nagyon messze nem lakunk, maximum ilyen 70 km. :) de azért köszönöm.


Egyébként nem olyan típus, mint aki több vasat tart a tűzben.. :) de meglátjuk mi lesz. Mindenesetre én nagyon szeretném.

2015. márc. 4. 06:00
 4/5 anonim ***** válasza:

meg akar dugni ez egyértelmű :D

és úgy tűnik neked sincs ellenedre szóval hajrá, jó k_rást :D csak majd védekezzetek, nem akarok egy hét múlva "lehetek terhes?" kérdést látni tőled :D

2015. márc. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar. Hogy hányszor, és meddig, az attól függ, hogy azon kívül miben tudsz még a párja lenni.
2015. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!