Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők vonzódnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők vonzódnak a rosszfiúkhoz, a fiúk/férfiak a rosszlányokhoz/r*bancokhoz. (bővebben lent) (? )

Figyelt kérdés
De miért van az, hogy (legalábbis én így vettem észre) a fiúk/férfiak csak szexuálisan vonzódnak hozzájuk, szerelmesek már a normális lányokba lesznek, míg a lányok/nők szerelmesek is a rosszfiúkba lesznek?

2015. márc. 5. 17:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Általában aki jófiúnak nevezi magát, az egyszerűen csak szerencsétlen."


Én nem nevezem magam jófiúnak sem, de rosszfiúnak sem.

Nem is tudom, melyik az undorítóbb, mikor valaki a nő szolgájaként viselkedik (jófiú), vagy mikor dominálni akarja (rosszfiú)...

Nemcsak a két véglet létezik. A nőknek viszont sajnos leginkább a rosszfiú véglet kell.

2015. márc. 5. 18:30
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert nekik így kényelmesebb, meg persze ezt látják mindenhol, tv-ben, médiában, újságokban, hogy a kigyúrt állaton kívül a többi hím nem férfi. Aki "rosszfiú", az törtető, határozott, eltipor másokat, ergo jó eséllyel eltartja a nőjét, erős génjei vannak, a nő otthon nevelheti a gyerekét, nem kell dolgoznia, stb, stb. Az meg hogy lelkileg tönkremegy, mert az ilyen férfi ne mtud semmi olyat adni mint egy érzelmes jófiú? Pont senki nem érdekel sajnos.
2015. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

"Sok boldogságot hozzá. Veled biztos más lesz, és nem hagy ott 1 hónap után...:))"


Köszönöm a jókívánságot. Az biztos, hogy nem hagy ott 1 hónap után, mert azóta évek teltek el :)

2015. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!