Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyomulnak itt annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak itt annyira a fiúk?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Minnyar megtudod.Ha rad irnak 600an
2015. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha eljössz velem vacsorázni, elmondom!
2015. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Mert félénkek, és csak így megy. De mostmár egyre elszemtelenedtek. Bárhova kommentelek, vagy írok, már jön is az üzenet, és a képek a farkukról...


21/L

(nem kérek privátot)

2015. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as igazad van. Túl szemtelenek.
2015. márc. 5. 18:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Nehogy mar egy kategoriaba sorold az osszes fiut innen.Kivetelek is vannak aze'
2015. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Mert degeneráltak, tisztelet a kivételnek...

így élik ki vágyaikat (azt a keveset)

nem kell velük foglalkozni

őket az bosszantja a legjobban ha nem törődnek velük ;)

17/F

2015. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

Csak én nem küldenék rögtön a farkamról képet, ha meg akarok ismerni egy lányt? Ennyire idealista és naiv vagyok, hogy nem (csak) dugásra, hanem párkapcsolatra keresek nőket az életben?

22/F

2015. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
az internet álarca mögé bújnak F/24
2015. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még oda is írtam, hogy nem kérek privátot, és kaptam három üzenetet. De most már elvből sem nézem meg.


Múltkor volt egy kérdés, kb hasonlót kérdeztem. Írt privátban sok srác, hogy ez nem igaz, ők milyen rendesek, meg hogy van kivétel... Aztán visszalapoztam, és a nagy részük már küldött a farkáról képet, vagy erotikus üzenetet


18:41-es voltam

2015. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert nem élik ki magukat a valóságban és azt hiszik, ha a farkukról küldözgetnek képeket, akkor olyan nagy arcok.

19/L

2015. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!