Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, ez szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, ez szerintetek is nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Volt egy srác (23), akivel pár hónapig együtt dolgoztunk. Mindig szemezgettünk, flörtölgettünk, aztán megtudtam, hogy barátnője van, ráadásul elég komoly a dolog, 5 éve vannak együtt. De egy idő múlva mindketten ott hagytuk azt a helyet, 5 hónapja nem láttuk egymást, nem tudtunk egymásról semmit (nekem nincs fb, szóval ott sem beszéltünk). Aztán ma, 5 hónap után voltam egy épületben, ami tiszta ablak volt. Láttam, hogy ő az épület előtt áll (buszra várt), és folyton befele nézett, mert volt bent óra. Én az órával pont szemben voltam, a túloldalon, így nyugodtan néztem, mert nem gondoltam, hogy egyszer elnéz majd arra. Aztán mégis észrevett, én meg abban a pillanatban elkaptam a fejem, az ellenkező irányba kezdtem nézni (a barátnőm mellettem ült, a srácról beszéltünk, így ő is őt nézte), és mikir a srác ránk nézett, egyszerre kaptuk el a fejünket, és kínunkban elkezdtünk röhögni. Egy normális ember odaintegetett volna vagy valami...de ez pont azért gáz ennyie, mert nem 13 évesek vagyunk...:/

Nagyon gáz? Fiúk, ti mit gondolnátok?

21/L



2015. márc. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy nem ismert fel a csaj és azon gondolkodott ki vagyok, hát-ha össze kevert valakivel. Vagy azt, hogy bunkó.
2015. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz
2015. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem, ő nem tart bunkónak, csak nagyon zavarba jöttem, amiért lebuktam, hogy figyelem...:/
2015. márc. 6. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél ki hozzá dumálni?
2015. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát pont ezen pörgök én is...egy normális ember ezt tette volna, én meg zavaromban azt sem tudtam hol vagyok..:/
2015. márc. 16. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevét tudod legalább?
2015. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze :D

Egy darabig munkatársak voltunk, valamennyit beszélgettünk is.

2015. márc. 16. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!