Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult hogy semminek éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

- se szerelem

- se barátnő

- haver alig

- egyre apad az önbizalmad



2015. márc. 6. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Erről szól az életem.


De már nem sokáig. A halál már türelmetlen.

2015. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig is ez volt nálam a helyzet. :/

Meg lehet szokni igazából,mára már nem érdekel az egész,egyedül is jól megvagyok...

2015. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát majdnem minden nap előjön bennem ez az érzés úgy 5-30 percre. És előfordul olyan is mikor napokig egyhuzamban van...
2015. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Minnél többet rinálsz, annál szarabb lesz. Nem az egyedüllét az elsődleges ellenséged hanem a depresszió. Amíg depis vagy nem lesz semmi. Én évekig depis voltam, de változtattam, nem azért mert bármi jobb lett volna kívűlről, csak azért, mert a legnagyobb baj már belülről jött. Amíg így gondolkodsz, valóban nem lesz csajod, és ezt olyan ember írja most, aki tényleg egy igazi lúzer volt. Becsüld meg azt amid van, sokan a két kezüket összetennék hogy legyen mit enniük, legyen hol aludniuk, legyen akárcsak 1 haver is, vagy egészség, vagy akár áram és net.
2015. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon sokszor előfordul hogy magamon kívül mindent annak érzek...de magam SOHA,csak ez van nekem amit őszintén szerethetek,és tényleg valós érzés.ÉS ami tényleg érték.


amit akarok elérek,csak kevés dolog motivál

2015. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyfolytában.
2015. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!