Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg az excsajomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg az excsajommal h vége?

Figyelt kérdés

Két hete szakítottam vele, és egyszerűen képtelen megérteni h vége :S Mindig felbukkan valahogy a közelemben (mongyuk nem nehéz neki, mert faluban vunk), buszon, buliban, mindenhol. Smseket írogat hívogat h ő még mindig szeret, kb napi 10-szer felhív akk is ha nem veszem fel, de volt már olyan h egy óra alatt 41-szer hívott. Ismerem a bátyját azt monta h otthon hozzá sem lehet szólni mindenen kiakad meg sír, a bátyja se érti mi van vele. Ma a csaj eljött a házunk elé, kihívott és adott Valentin-napi ajándékot, egy kurvа jó órát jól néz ki meg nem is az az olcsó fajta nemtom honnan volt rá pénze. Amikor láttam h vmi ajándék gondoltam h nem fogadom el de ezt nem tudtam nem elfogadni :(

A legjobb h van egy másik csaj aki teccik meg alakulgat vmi de így nemtom felszedni :( Pl. szombaton voltunk bulizni, excsajom is ott volt a barátnőivel (egy hely van a faluban, szal nem nehéz kitalálnia hova m1ünk) én meg úgy nem tudok csajozni h az exem les a sarokból :P Vagy ha elmegyünk valahova sétálni akk is hogy szedjem fel h állandóan hivogat az exem és nem hagy békén?

Mi a fаszt csináljak ezzel a csajjal, h értessem meg vele h vége :( olyanokat írkált most h én az övé vok és nem fog soha elengedni mert szeret. Nem érti meg h én nem akarok semmit se tőle :(

16/F


2010. febr. 14. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nehezen fogod ha azt az órát elfogadtad tőle...
2010. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ajj de direkt olyat adott amire nem tom azt mondani h nem
2010. febr. 14. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy nő ne legyen ennyire szánalmas. ennyit nem ér meg egy 16 éves hülyegyerek.
2010. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
probald meg megutaltani vele magad, legyel valahogy a szemeben unszimpatikus. kezdj el kopkodni, vmi...
2010. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csapjad nyakon.. Fogadok ezt vártad :)
2010. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D:D Ez nekem is eszembe jutott már párszor :D
2010. febr. 14. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki h van valakid, és kérj tanácsokat az exedtől. mond neki hogy ezt a csajt nagyon szereted, hatalmas boldogság, irtónagy szex, minden. egy világ fog benne összeomlani. nem szép, de nagyon fájdalmas. máshogy nemmegy..:S én örülnék ha az én párom ennyire ragaszkodó lenne.. egyszinten ragaszkodik is..de sosem mutatja.. :'( csak azt tudom mondani hogy sok sikert! nqgyon fájdalmas amit mondtam,biztos h látni fogod rajta amikor összeomlik benne minden... --Chocky--
2010. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is csináltam már ezt pasival, csak nem ennyire megszállott módon. Istenem de gáz voltam. Pff..

Engem úgy tudtak leállítani, hogy kőkeményen, csúnyán megmondták: KOPJ LE A PIBE!!!!

Kapcsold ki a telódat, mikor az új kiszemelttel vagy, szard le a csajt, ha bulizol. Te már kizártad őt az életedből, ergo nem kell foglalkoznod vele. És azt az órát téll nem kellett volna elfogadnod.

Légy határozott és kemény!!

L/15

2010. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg hízeleghetsz is neki: "na mi újság cocapuni?"
2010. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!