Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek ezek az érzések és álmok?

Figyelt kérdés
Mostanában elég furcsán érzem magam, nagyon sokszor álmodom azt, hogy egy régi ismerőssel (mindig mással) csókolózom. Ráadásul már hónapok óta olyan furcsán érzem magam, megfutamodok amikor lehetőségem lenne a férjemmel egy kicsit romantikázni,gyakran kifogásokat keresek, máskor meg nem érti, hogy mi van velem, mert szinte úgy lángolok mint egy kiskamasz, de ezzel egy időben még féltékeny is lettem, pedig soha nem voltam az. Soha nem izgatott, hogy híztam egy kicsi, de most újra a súlyommal foglalkozom ,sminkelni kezdtem, és ez mind feltűnt a férjemnek, és a barátaimnak is. A házasságunk most rendben van, voltak hullámvölgyek, de mindig átvészeltük, és most már 8 éve vagyunk házasok, van egy ikerpárunk (6 évesek). Mégis mi lehet velem? Ez azért jött elő mert elmúltam 30? Magamnak sem tudom megmagyarázni mi miért van!
2015. márc. 6. 21:57
 1/1 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ezek az elmukasztott fiatalkori dolgok.Bo"vebben egy pszichologus tudna pontosabb valaszt adni.
2015. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!