Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kavarognak bennem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavarognak bennem ilyen furcsa érzések? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel lehet találkozni fogok. Pár napja még annyira örültem neki, mert jó fejnek tűnik, viszont mára meg elbizonytalanodtam...mintha az agyam be akarná mesélni nekem hogy "de nem is tetszik neked ő", "nem hozzád való", nem néz ki jól stb...de titokba örülök neki meg szoktam rá gondolni..fogalmam sincs mit kéne tennem...
2015. jan. 26. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
első lépésben ne hazudj magadnak
2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipikus női gondolkodás. Semmit sem kell tenned. Legalább is nem nagyon tudsz.
2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, aztán jobb képet alkothatsz róla. Kor?
2015. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, mert félsz, hogy csalódni fogsz. Próbálj ellazulni és nyitottan állni a találkozáshoz, és akkor figyeld, hogy TÉNYLEGESEN hogy érzed magad a társaságában.
2015. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!