Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már szerelmesek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek? Hányszor? Viszonzottan vagy viszonzatlanul?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer, ami sajnos azóta is tart - annak ellenére, hogy egy évig azt hittem, vége, aztán kiderült számomra, hogy mégse, mert minden érzésem egy pillanat alatt visszatért - , és viszonzatlan. Soha nem is lesz viszonzott... :(

18L

2015. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Egyszer viszonzottan,de csaj lelkileg,hasonlo't ereztunk mindketten,de meg meg se erintettuk egymast,es vege lett,felszedte egy masik srac,mert en tul felenk voltal a paranoia'm miatt.
2015. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen. Kölcsönös volt szerencsére. Nagyon régen volt, de életem egyik legszebb időszaka. Még a legyektől hemzsegő kutyaszart is csodálatos dolognak látod. Amikor ott van melletted a párod úgy érzed, mintha egy gőzmozdony lennél, ami száguld és egyre csak pakolják a tűzre a szenet.

Áhh libabőrös lettem megint. :)

Nagyon rég volt, de b+meg ma vele álmodtam.

2015. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Háromszor, ebből 2 viszonzatlan volt, egy pedig viszonzott.
2015. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
1 viszonzatlan :(
2015. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kecskefészek15 válasza:
1 viszonzatlan 13/L
2015. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Éron91 ***** válasza:
A szerelemnek több változata is van. Tiniként viszonzatlanul szerelmesnek lenni a világ legnagyobb fájdalma amiről azt hiszed sose hevered ki de aztán 1év múlva már mással csinálod ugyanezt. Akkor képes vagy olyan valakibe is szerelmes lenni akit alig ismersz. Ez felnőttként kicsit megváltozik,ott már nincs nagyon olyan hogy viszonzatlan szerelem. Ritkább inkább úgy mondom,de ha az érzelmi szintetek nem ugyan az és szétmentek akkor te még nagyon szerethetsz valakit aki már esetleg nem szeret téged és ez másképp szerelem és másképp is fáj. Felnőttként kicsit mélyebbek ezek az érzések mint tiniként. Összességében van az a típus aki évente szerelmes tud lenni és van aki élete során csak 1-2x. Emberfüggő. Én voltam 2x tiniként meg 1x felnőttként idáig. 27évesen.
2017. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!