Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés. Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just a random loser kérdése:

Elméleti kérdés. Lányok, ismerkednétek egy igazi vesztessel?

Figyelt kérdés

Vesztes alatt egy olyan férfit értek, aki állandóan próbálkozik, hogy előrébb jusson, de soha nem megy neki. Nem az eszével van gond, hanem inkább a rátermettségével: ügyetlen, béna, és úgy tűnik, soha nincs szerencséje.

Néha besokall, akkor egy pár hétig nagyon szar a hangulata, de utána újult erővel vág bele a dolgoknak, hogy most biztosan sikerülni fog... De persze nem sikerül.


2015. márc. 7. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2015. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amíg saját magadat nem szereted és így nyilatkozol magadról addig nem sok esélyed van normális lányt találni.

Próbáld az élet napos oldalát nézni vagy kezdj el piálni :)

2015. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lúzer? kedvelem őket, (ilyennel élek, én is az vagyok, ahogy a matematikában a két negatív pozitív) Ki nem állhatom az élet császárait. (zavarba ejt, hogy látom, hogy valójában nem azok)
2015. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, az utóbbit megfogadtam, de sajnos csak ideiglenes a hatása.
2015. márc. 7. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:

csak hülyéskedtem a piával, de meg kell tanuld elfogadni aki vagy és szeretni. Az már egy jó tulajdonság, hogy nem adod fel és újra próbálkozol. Próbálj olyan célokat kitűzni amiket el tudsz érni, lépésről lépésre haladni és akkor ha tényleg ennyire kitartó vagy előbb utóbb lesz eredménye is.


A nők/lányok meg azért kell szeressenek aki vagy, mert megjátszani magad tartósan nem lehet.

2015. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az már eleve gáz,hogy vesztesnek állítod be magad.Ne így állj neki a dolgoknak,mert így persze,hogy nem fog sikerülni semmi.Én ismerkednék ilyen emberrel,igyekeznék segíteni neki,hogy miért ennyire önbizalom hiányos.
2015. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Makaronka válasza:
én is persze csak akkor ha nem erőszakos :DDD
2015. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én összejöttem egy vesztessel, aki csak vegetált szinte, élőhalott volt, mikor összejöttünk és nagyon is élveztem, hogy én lehetek az, aki elkalauzolja őt az élet szépségeiben. Embert neveltem belőle, azóta is hálás nekem, még ha nem is vagyunk együtt, életem egyik legszebb időszaka volt, a folyamatosan kitárulkozó mosolya mindent megért nekem. Én egy túlbuzgó, felpörgött, életvidám lányka vagyok és sok dolog ráragadt rólam, ami löketet vitt az életébe és azóta önállóan is képes élvezni és örülök, hogy boldog.
2015. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!