Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hívják első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hívják első látásra szerelemnek?

Figyelt kérdés
Az egyik órámat egy fiatal tanárhoz vettem fel, már több barátnőm is aki vizsgázott nála, vagy volt nála órája, mondta hogy jól néz, így kíváncsi is voltam hogy néz ki (nem ezért vettem fel az óráját). Amikor megérkezett, mivel az ajtónál álltam egyből a szemembe nézett, és hirtelen "megszűnt a külvilág", arra a kb. 2 másodpercre teljesen lefagytam, és utána csak az járt a fejemben, hogy milyen jó pasi, ilyen kisugárzást...Tudom, hogy tanár, tudom, hogy helytelen, nem is akarok ezzel foglalkozni, csak én még ilyet sohasem éreztem ezelőtt, és kíváncsi lennék miért volt rám ilyen hatással.
2015. márc. 7. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Twilight level 99. -.-
2015. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Makaronka válasza:

:DD jól bele csöppentél valamibe :)


ja , és szerintem ez a kérdés értelmetlen mert a válasz rá egyértelmű :))))

2015. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ironikus leszek! Sikeresen akarsz majd vizsgázni? Nem arra kellene kiváncsinak lened hogy tanit? Ahelyet miért varázsolt el!?
2015. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az elvarázsolás, és a tanítás között semmilyen összefüggés nincs, csak azért írtam ki a konkrét helyzetet, mivel elég speciális, mert nem egy vadidegen, de mégsem egy ismerős személyről van szó.
2015. márc. 7. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as,cinikus voltál.
2015. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De emlékeztet ez valakire!

Órákat meg így szokás felvenni?

Tudod mi az a nylon érzelem?

2015. márc. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ilyen megesik neha,nekem is volt csak hosszabb.
2015. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!