Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem eltávolodik tőlem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok.Van egy két éves kisfiúnk.Körülbelül egy éve kezdődött a dolog.Fizetés csökkentés volt a munkahelyemen így sokkal többet kellett dolgoznom ugyan annyi pénzért.Itt kezdődött,hogy fáradt voltam esténként.A szex elmaradt és nem annyira figyeltem rá.Majd kirúgták az állásából fél éve.Ez nagy érvágás volt.Reggel megyek és késő este megyek haza.Szinte alig látom,csak este.Szexhez nincs annyira energiám.Hétvégén inkább pihenek.De azért akkor általában bepótoljuk de nem mindig.

Otthon van egyedül a gyerekkel.Már múlthéten mondta,hogy nem bírja és beszélgetni kezdett egy pasival.Mert mellettem nem boldog!

Ez mellbe vágott.Miért?Miért nem tud küzdeni mint én?3 embert kell eltartanom ő meg ezzel hálálja meg?!

Annyira ez.Eltudnám sírni magam.



2013. nov. 28. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Muszáj beszélnetek. Másképp nem tudjátok megoldani.
2013. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! A legnagyobb gond az,hogy otthon van! Vissza kellene mennie dolgozni! Nagyon sokat tud kattogni na meg akkor ismerkedni. Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok,na jó én nem ismerkedem de gondolom mit érezhet. Kevesli a figyelmet tőled mivel ő otthon ül és nem tud a gyereken kívül mivel foglalkozni! Leginkább át kellene beszélnetek mindent de alaposan!

Ha szeretnél írj és ha tudok segítek!

Remélem rendbe lesztek!

2013. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, ha sikerült, akkor meg kicsit többet foglalkozz vele. Tudom, hogy nagyon ki lehetsz fáradva, de minden ezen múlik. Nem kell minden este szexelnetek, de egy kis odabújás, puszilgatás minden este belefér. Hidd el, nem a szexen van a hangsúly, hanem a "megszeretgetésen".
2013. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom nagyon. Beszéljetek, mondd el neki, miért nincs időd rá, nem tudom... az a baj, hogy ebben csak szeretnék segíteni, de nem tudok, a férjem pont olyan, mint te, sokat kell sajna dolgoznia, ő is nagyon fáradt, 8 hónapos a fiunk, de én imádom, és értékelem, amit tesz, néha én is kiszabadulnék itthonról, de a kapcsolatból soha. Ha gondolod, és nem baj, átbeszélem vele, hogy mi hogyan működünk ilyen jól, és később (ha hazaér) megírjuk neked!
2013. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs párom, sőt még tapasztalt sem vagyok igazán, de meglepett amikor elolvastam a kérdést.

Szerintem sok esetben nők fordulnak ide az ilyen hasonló jellegű kérdésekkel, amikre nekem mint nőnek is könnyebb válaszolni, de meg kellett hogy írjam: sajnálom hogy így alakult :( Eltudom képzelni hogy mennyire kilehetsz merülve lelkileg is, de hidd el, biztos ő is. Látom szereted is, hiszen nem akarsz tőle eltávolodni. Nem biztos hogy csak miattad történik mind ez, hanem mert valóban csak otthon ül, és örli magát. Tényleg jobb lenne ha el tudna menni már dolgozni, vagy találna valami hobbit amiben kiéli magát ( no nem beszélgetés más pasikkal). Ez az időszak biztos minden pár számára nehéz. Kívánok nektek kitartást!

2013. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy gyakori női viselkedés. Gondokat nem oldják meg, gyerektartást fizetned kell, utcára is tehet.


A ház, lakás öröklött tulajdonod? Közös?

2013. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Dolgozni akar,de nem talál semmit.Sok helyről elküldik.

Tudom kell neki a szeretgetés,de valahogy nem megy.Fáradtan nem figyelek ilyenekre.Próbálok ezen gondolkozok hazafelé.De mikor hazaérek.Adok neki egy csókot megnézem a gyereket.Eszek és kész végem.Este tízkor meg neki nincs kedve semmihez.Csak lefekszünk és átkarolom.Megtennék érte mindent hétvégén próbálok rákoncentrálni de főleg ez,hogy most mással beszélget :(

2013. nov. 28. 17:09
 8/16 A kérdező kommentje:
A ház közös.Közösen vettük 5 éve.Nem hinném,hogy kidobna.Ilyenen nem is gondolkozok.
2013. nov. 28. 17:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem. NEM NORMÁLIS! egy tisztességes nő nem chatelget mas pasikkal!!!!!!! Ennyi erővel én rég bepasizhattam volna! De nem tettem! Mert szeretem!!! Gerinctelen a feleséged, kapd el a grabancát, én kidobnám ilyenért minimum! Foglalkozzon a gyerekkel!
2013. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor neked véged.
2013. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!