Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem puszilt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem puszilt meg?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytàrsamnak a barátai mondták,hogy ha meg mer puszilni engem akkor nem tudom mit csinálnak(ezt mâr nem hallottam) A fiú beleegyezett aztán végül viszakozott.Egyébként egy "bátor" fiúról van szó,az osztály középpontjában áll és még a tanároknak is humorosan beszol,úgy,hogy még azok is nevetnek.

Az lenne a kérdésem,hogy akkor engem miért nem mert megpuszilni?Ilyen elriasztó lennék? (Pl meg szokta ölelni a lány barátait szoval nem hinném hogy félénk)



2015. márc. 8. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha közel laksz majd én megpuszillak:)
2015. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 CptTomato ***** válasza:

Az hogy te nem tetszel neki nem jelent semmit ..ilyen az ízlése. Azontúl csak hogy vigasztaljalak nekem is van olyan osztály társam akit bottal sem míg gimibe jártunk de azóta viszont az ágyamhoz kötözném olyan jó csaj lett.

És még egy lehetőség, tetszel neki és zavarba jött.

2015. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Büdös voltá
2015. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hirtelen erről 3 lehetőség jutott az eszembe:

1., Mint lány/Nő nem jössz be neki

2., Tetszel Neki, de mások előtt /nagyközönség előtt/ nem mert/akart "lerohanni".

3., Tetszel Neki, de nem akart ZAVARBA HOZNI, nem akarta, hogy később rajtad "csámcsogjon" mindenki.

2015. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem érezte a szuka szagod.
2015. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

- Nem tetszel neki.

- Nem nézel ki jól/nincs jó híred az osztályban így nem akarta égetni magát.

- Valójában nem is olyan bátor és vagány mint amilyennek hiszitek vagy mutatja magát.

2015. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez hanyadik osztályban történt?
2015. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hiányos a kérdés, egyáltalán miért kéne megpuszilnia? Te most köszönésről beszélsz?

Ha segítséget és választ akarsz, akkor szedd össze a gondolataidat, ez nem chat.

2015. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló,olvasd el figyelmesen a bővebb magyarázatomat lent kérlek,mert ott kiderül,hogy a barátaival beszélték 'hogy ha meg mer puszilni...'

7-es 9.-es vagyok.

A többieknek meg köszönöm a kedves válaszát.:)

2015. márc. 8. 13:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, olvastam, éppen ezért kérdezem, mert nem derül ki belőle.


Egyébként milyen bunkó hozzáállás az, hogy kiemelve csak a többieknek köszönöd meg a választ? Nekem már nem? Gondolom aki büdösnek hívott, vagy aki szuka szagot írt, az hasznosabb annál, mint mikor valaki részletre kérdez rá. Gratulálok.

2015. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!