Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem puszilt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem puszilt meg?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytàrsamnak a barátai mondták,hogy ha meg mer puszilni engem akkor nem tudom mit csinálnak(ezt mâr nem hallottam) A fiú beleegyezett aztán végül viszakozott.Egyébként egy "bátor" fiúról van szó,az osztály középpontjában áll és még a tanároknak is humorosan beszol,úgy,hogy még azok is nevetnek.

Az lenne a kérdésem,hogy akkor engem miért nem mert megpuszilni?Ilyen elriasztó lennék? (Pl meg szokta ölelni a lány barátait szoval nem hinném hogy félénk)



2015. márc. 8. 10:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mindenki magából indul ki,különösebben nem hat meg ha egy no name ember kimutatja az óriási tudását és szóhasználatát.

Neked is köszönöm,hogy szakítottál időt erre a kérdésre de a válaszod számomra nem volt hasznos.Neked egyébként mi a véleményed erről az esetről?:)

2015. márc. 8. 13:20
 12/17 anonim ***** válasza:

Véleményhez pont ez kéne, több részlet, így hiányos a kérdés. Miért kellett volna megpuszilnia, még mindig nem árultad el mi volt vagy mi történt.


Sima köszönésnél, találkozásnál nem?

Vagy nőnapi felköszöntést nem?

Vagy már randevúztatok, alakulóban volt valami?

Egyáltalán felmerült már az, hogy megpuszilna téged?


Érted már, mi a baj, hogy alapból azzal indítasz, "nem puszilt meg"... jó, a közértben a pénztáros sem ad neked puszit, miért tenné? Ha választ akarsz, fejtsd ki jobban.

2015. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem nevezném kifejezetten a barátomnak,mert nem vagyunk feltétlenül jóban,csak az osztálytársam.Megkínált már a kajájával,ha kaptam rossz jegyet és sírógörcsben szenvedtem akkor megnevettetett és általában ha valamit rosszul csinálok megkritizálja majd segít.Ezeket ne ùgy képzeld el,hogy naponta történnek hanem mondjuk egy félév összességében.Ez az egész puszis dolog meg a barátai miatt került szóba és mivel pont akkor jöttem be az osztályba és mentem el mellettük meghallottam.

Ezzel segítettem a véleményalkotásban?

2015. márc. 8. 14:12
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tart tőled, illetve attól, hogy esetleg Te nem engeded megpuszilni magadat! Arról nem írsz, hogy átlagos lány lennél, vagy Te vagy a a legszebb lány az osztályból akiért minden fiú odavan, vagy netán - de meg ne bántódj - a legcsufibb, akit mindenki inkább csak kigúnyol?

Miért volt a fiúknak egyáltalán ez "fogadás" tárgya, hogy meg mer-e Téged puszilni az illető vagy sem? Mi ebben a különleges esemény?

2015. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tehát egyszerűen nem volt semmi alkalma vagy oka rá? Akkor itt a válasz.
2015. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14-es nem tudom miért volt ez fogadás tárgya.Átlagosan nézek ki,maximum akkor vagyok esetleg szép,ha mosolygok,mert szép fogaim vannak.
2015. márc. 8. 16:33
 17/17 anonim ***** válasza:

Akkor már csak egy javaslatom van! Menj oda a sráchoz és kérdezd meg tőle!

Mond meg, hogy hallottad, amikor a haverjaival erről beszélt és azt szeretnéd tudni miért nem tette meg!

Illetve azt kérdezd meg tőle, miért nem próbálta meg! Mert ugye nem is biztos, hogy hagytad volna! :)

2015. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!