Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 ev kozotti lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 ev kozotti lanyok Milyen a fiu idealotok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint én
2015. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amilyennek részegen látják az összeset.
2015. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Idősebb. Szeretem amikor a srác nem a papa pénzét költi és nem kell vele az éjszakai buszra várni a hidegben,hanem van kocsi vagy pénze taxira.Nem vagyok pénzéhes ribi,csak egy férfi legyen férfi ilyen téren is. Valamint nem érdekel tinisrácok olcsó sörös alapozása,meg kannás boros hülyesége.


18/L

2015. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Szerintem de, te egy oenzehes ribi vagy :D

2015. márc. 8. 13:53
 5/8 anonim válasza:
3mas. Nekünk sem kell ám olyan csaj, aki elvárja, hogy pénzeljük meg furikázzuk. Van lábikód, nem árt egy kis mozgás.
2015. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legyen magas, kicsit izmosabb (nem vézna), külsőről többet nem tudok, csak annyit hogy fogjon meg, belsőről: legyen humora, szeressen úgy ahogy vagyok, és kiálljon értem, legyen magabiztos is
2015. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Tisztelettel elnézést és bocsánatot kérek,amiért sokak lelkébe gázoltam és esetleg megbántottam pár srácot.


Elnézést,amiért nem vonzó számomra egy tinisrác,aki a buli előtt a kisboltban alapozik kannás borral és noname vegyessel,mert nincs pénze egy normális pohár italra. és ben t sem mer rendelni,mert anyu nem adott elég pénzt. Bocsánat amiért nem szeretek a buli után a sráccal 1 órát állni az éjszakai buszra várva,hogy aztán felmenjünk hozzájuk hajnalban a lakásukra felébresztve az egész családot. Pofámról sül le a bőr,amiért nem vonz egy olyan srác,akivel ha számot cserélek és másnap felhívom közli,hogy nem tud velem találkozni,mert nincs pénze és a családi/fizu/segély csak X nap múlva jön.


Én kérek elnézést!


Várom a további privátokat!

2015. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenki szulethet aranyruddal a pitsajaban te kis ribantsz
2015. márc. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!