Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bi/leszbikus lanyok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/leszbikus lanyok, nektek milyen az idealotok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon hosszu, egyenes barna hajam van, homokora alkatom, de a vekony kategoriaba tartozom es barna szemeim, szeretek lanyosan oltozkodni, de a rozsaszint pl utalom. Ez milyen?

18/L


2015. febr. 16. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sportos. Laza.

Nem tűsarkù és miniszoknya. Sem pasis kinézet.

25

2015. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam arcfüggő, de a rövid hajat nem szeretem.

Tetszik a sportos laza, de a nőies, visszafogott is, volt hogy fiúsabb tetszett, volt hogy ducibb, pontosan azért, mert a belső sokkal többet ér nálam.

Én teljesen elegáns vagyok.

19L

2015. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kimondott ideálom,szerintem minden nőnek megvan a sajátos stílusa ami neki áll a legjobban. Könnyebb elmondani,hogy mit nem szeretek: a túl sok sminket,a nyafka-cafka viselkedést és a pláza k*rvákat. Lényegében a belső az ami sokat számít,hogy tudjak azonosulni a személlyel. Bár nekem édes mindegy,hogy az illető kicsit fiúsabb vagy lányosabb,a külső valamelyest mégis fontos. Gondolok itt az ápoltságra,de nekem valamiért az arcforma és a bőrszín is sokat számít. (Bőrszín alatt a barnább árnyalatokat nem preferálom) Az alakkal kapcsolatban inkább a vékonyabb (de nem anorexiás) és a normál alkat tetszik.Sajnos a teltkarcsú hölgyek nem vonzanak.Szóval szerintem ez nem túl nagy kritérium,de az biztos,hogy ha körülbelül ez megvan akkor állok elébe bármely ismerkedésnek! ♥
2015. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

te vagy az!

én is ilyet szeretnék <333

2015. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!