Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha félek bárkinek is odaadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félek bárkinek is odaadni magam, mert nem biztos, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

19 éves lesz hamarosan, és még mindig nem vagyok túl sem az első csókomon, sem az első szexen, sem az első kapcsolaton, sem semmin.

Nem akarok elsietni semmit, mert félek, hogy mint sokan mások, én is megbánom később, és pl. nem olyan emberrel veszítem el a szüzességem, aki megérdemelné. Aztán meg ha később megismerek egy nagyon kedves srácot, utána már bánhatom, hogy nem vártam.

:(


2015. márc. 8. 15:46
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Mért bánnád később?


De igazából nyugodtan várj nem maradsz le semmiről...

2015. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 veteran1978 ***** válasza:
Megfogod érezni ha eljött a számodra igazi!
2015. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
0%
be fogja szőni a pók a lukadat. Megvastagszik a szűzhártya elefántbőr vastagságúra és puskával kell majd átlőni
2015. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, sok lány csak huszonévesen adja oda magát a párjának, ha már megbízik benne és jól mennek a dolgok. Ez a mai szex-drog-ránkenroll fiatalságban nem menő, de ezen görcsölni végképp nincs értelme.
2015. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért kell tul misztifikálni?

Én tegnap vesztettem el. Nem valoszinű hogy életem párja lesz, de SOHA nem bánom meg!

Nem az érdekel mi lesz! Most most van! Szeret, figyelt rám! Csodálatos volt! Értett a testemhez is a lelkem mellett!

Ááá! Mit kell ezen tul ragozni!?

2015. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja! #5 vagyok, mindjárt 19 és lány.
2015. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Ügyes vagy, hogy felcsináltak! Mesélj még róla, kutyapóz volt?
2015. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

háááááááááát... sajnos...ki kell ábrándítsalak....az esetek nagy többségében, nem azzal fogod leélni az életed akivel elveszíted.

én fiú vagyok...lett volna több alkalmam elveszíteni...vártam 21 éves koromig...aztán...végül beadtam a derekam egy lánynak...kb 2 hónap után feküdtem le vele....aztán kiderült a véres és fájdalmas igazság...mindvégig megcsalt, és kb 6 fiúval volt távkapcsolatban.

eléggé megvágott ez engem.


egy lánnyal szerettem volna úgy lenni..és vele leélni az életemet...az első hónap után az eljegyzést is felvetettem, bele is egyezett...a gyűrűt is megvettem, kivittem a Rába partra...virág, bonbon, drága ajándék, aranykarkötő...végül..letérdeltem...és bumm...hááát...bocsi, de még gondolkoznom kell....bár, onnan már tudtam, hogy gáz van...és mikor...tudom, ez szemét dolog volt, mikor feltörtem a facebokját..szembesültem a rideg valósággal.... :'(


onnantól vesztettem el az emberekben való hitem, és bizalmam...azóta már nem vagyok szűz, volt egy nagyon nagy szerelmem...de sosem tudtam bízni benne, pedig, nagyon hűséges volt...nem beszélgetett fiúkkal, megadta a jelszavát minden hova, én is megadtam neki...de mindig felmerült bennem a múlt...hogy "mi van, ha" ......ez miatt folyton féltékenykedtem, nem éreztem magam jónak, nem éreztem magam embernek...8 hónapig kikészítettem szegényt...és végül szakított velem...amit nagyon nehezen emésztettem meg, még most is fáj, hogy hagytam hogy a múltam befolyásolja, a jelenlegi életemet, alaptalanul féltékenykedtem...bár, már nincs bennem annyira ez az érzés....de sajnálom...

hogy mit? azt, hogy egy hülye rib**c miatt...elrontottam a tökéletes kapcsolatomat...és ezt sose fogom tudni megbocsátani magamnak.


22f

2015. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha lesz egy kapcsolatod, akkor "belülről" szerintem egész másként fogod látni a dolgokat. Ha meglesz a bizalom, akkor szerintem úgyis meg fog változni a véleményed és talán úgy fogod érezni, hogy az a megfelelő alkalom. A legtöbb ember nem azzal köti össze az életét, akivel elvesztette. Szóval annyira sokáig nem érdemes várakoznod. Ha találsz valakit, akivel szeretitek egymást, akkor nincs akadály. Jó, szűzen nem kell magad rögtön odaadni, de sokáig nem érdemes váratni a másikat egy olyan kapcsolatban, ahol már felnőttek vagytok. Ez nagyon kapcsolatgyilkos tud lenni.
2015. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!