Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek "számít" valamit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek "számít" valamit, hogy mit "üzen" a topjoy?

Figyelt kérdés

Amikor a topjoy kupakba valami bele van irva ( pl.: tedd meg, együtt jo,stb...) akkor azt ti "égi jelnek" veszitek, hogy pont azt az üveget vettetek meg aminek a kupakjaba ez volt irva?


Gondoltok ra, hogy meg teszitek? ( pl.: beszélj vele, gondolkodj pozitívan,stb....)


Azt hogy megteszitek ugy ertem, hogy pl amikor nem tudtok dönteni akkor segit a dontesben (persze esetleg csak egy "loketet" ad)

Vagy a pozitív gondolkodás es akkor megpróbálok "ugy tenni"?



Vagy esetleg mar volt olyan, hogy valamiben nem voltatok biztosak/nem tudtatok donteni akkor arra gondoltátok, hogy na most megnezem mit "üzen" a kupak es akkor ugy döntok/teszek?



2015. márc. 8. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan alkalmazàsom van ma ezt dobta -plàtói szerelem?

Tegnap meg-a vàltozàs szele megérint

de volt -bevàllalod?-nincs fény àrnyék nélkül-adj még egy esélyt


Üzen?jobb mint anno a turo rudi meg kola feliratok :) nagy Ő

2015. jún. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Biapernys válasza:
Szerintem egy égi jel😍😍😍😍😍
2016. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én szoktam égi jelnek venni.Nekem sokat segít és néha tényleg úgy van egy napom ahogy ebben a kupakban valamilyen formában célozgat rá.
2017. ápr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszer anno gimnáziumban volt olyan, hogy első óra volt a töri és egyik osztálytársam nagyban beszélgetett a padtársával, a tanár meg emiatt dogát íratott velük. Utána szünetben megnézte a telefonos topjoy alkalmazásban hogy mit üzen a kupak, és az volt odaírva, hogy "Néha jobb csendben maradni." Volt nagy nevetés. :D
2018. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem tudja esetleg vki megmondani hogy mekkora a top joy kis felnyitó kerek karikának {üvegesnek} a belső mérete? 😀 Hány mm?
2019. júl. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!