Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezik olyan, hogy valaki 15-16 évesen nagyon érett?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint egy barack? Szírva?
2015. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik tini azt pofázza állandóan, hogy ő milyen érett meg mennyire komoly, képzelheted ez mennyire igaz. Egyik gyerekesebb, mint a másik, nézd csak meg a veselkedésüket, hangosak, felelőtlenek és az alapvető tiszteletet se hajlandók megadni, amit azért egy ember, még ha idegen is, de megérdemel.
2015. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:

Nagyon érett?

Az mit jelent?

2015. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyon nagyon ritka, de van! Egyet ismerek, most 16 éves lány, a dolgokat komolyan veszi, a jövőjére koncentrál és ha valaki csak azt hallja ahogy kommunikál azt hiheti, hogy egy 30 évessel nővel beszélget. Fantasztikus egy ember bármiről lehet vele beszélgetni és attól még hülyéskedni is lehet vele nem csak komolyan beszélgetni. Biztos vagyok benne, hogy fogja valamire vinni az életbe nem úgy mint a mostani kamaszok akik még az iskolába se állják a helyüket és nem tudnak tisztelettel beszélni egy tanárral sem, és szerintem még magukat sem tisztelik.
2015. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én pl. ismerek egy olyan 15 éves lányt, aki nagyon fejletten áll hozzá mindenhez és év végére már lesz egy kiadott könyve.
2015. márc. 8. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

a könyvkiadás nem értem, hogy jön ahoz, hogy érett...

vannak gyerekek akik már 5 évesen olvasnak, na akkor ő is érettnek számít vagy mi a fene?... :D

Ebben a korszakban mindenki érett (-nek hiszi magát).

2015. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem arra irányult, hogy emiatt érett, az előző írta, hogy komolyan veszi a jövőjét és tudja, hogy mihez fog kezdeni, erre írtam ezt a példát, hogy ez az ismerősöm már tudja, hogy mihez fog kezdeni.
2015. márc. 8. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek. Nekem is van a környezetemben aki tényleg nagyon éretten gondolkozik. Rám is sokszor mondják azt, nekem pl hat éves koromtól van egy komoly betegségem, valószínű az tett ilyenné.
2015. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!