Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy 16 évesen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy 16 évesen kapcsolat fóbiám van?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Volt egy barátom, nagyon szerelmes voltam belé, miután szakítottunk a pasik át akartak baszni.

Most barátság extrákkal kapcsolatban vagyok (nyitott kapcsolat vagy hogy mondják) és érzem, hogy nem érzem jól magam mióta kimondtuk hogy az. Előtte is tartott, de akkor minden jó volt.



2014. máj. 17. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
16 évesen egy barátoddal szexelsz, akivel nem is vagy együtt? és nem ő volt az első?? szép vagy kislány!
2014. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy szexelek vele, és ki mondta, hogy nem vagyok szűz? vannak fokozatai az ilyeneknek kéremszépen.
2014. máj. 17. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Istenem... legalább akkor ne használj olyan szavakat, amik felnőtt emberek közötti, szexualitást is tartalmazó kapcsolatokat jellemeznek. Egyébként meg nincs kapcsolat fóbiád, csak megszólalt a lelkiismereted, és nyilván belül tudod, hogy baromira nem normális, amit csinálsz.
2014. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

a barátság extrákkal ugye tudod, hogy igazából

b a sz á s extra érzelmek nélkül? ennek nincsenek fokozatai. valakinek nem fontos a másik. legalább egyiküknek.

2014. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

jólvan 16 éves lányként barátság extrákkal

gratulálok szép életed lehet

téged is csak bottal piszkálnálak

16/F

2014. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
És még csodálkoznak a nők hogy egyre inkább lenézzük őket! 16 évesen mekkora riherongy vagy már te is....
2014. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a hibás amiért a pasik átbasztak az elején és ezért lecsúsztam,mert nem volt aki visszarátson. Gondolkozzatok!
2014. máj. 17. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked kellett volna gondolkodni... Egyébként elárulod, mi a logika abban, hogy a kezdeti csalódásaid után belevetetted magad egy olyan kapcsolatban, ami lényegében arról szól, hogy te egy lyuk vagy, amibe a srácnak jó ürítenie a farkát? Most ettől jobb neked? Ez nem ugyanolyan rossz, mintha valaki átverne? "Gondolkozzál" már egy kicsit...
2014. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ennyi fogyatékos embert mint amennyi itt van.

Beszűkültek vagytok.

2014. máj. 17. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

na jó, ezért tuti lepontoznak

de én értem a kérdezőt

nekem is voltak már ilyen ötleteim, mert engem is átb*sztak egy párszor, de nekem hál'istennek mindig volt, aki megmondja, hogy hülye vagy b*szod, eszedbe ne jusson


amúgy olyan szempontból jobb, mint egy rendes kapcsolat, hogy tudod, hogy nem szabad beleszeretni, és nem kell/kevésbé lehet elhinni, hogy szeret a másik

és így talán te is kevésbé szeretsz bele

16/L

2014. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!