Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú, aki 17-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki 17-18 évesen valamennyire komoly, és azért nem hanyagolja el magát sem?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen fiú kéne, de sose találok egyet se. Van, hogy néha látok egy kis komolyságot egy-két okosabb fiúban, viszont ők nem tetszenek, mert egyáltalán nem foglalkoznak magukkal(zsíros a hajuk, meg ilyesmikre gondolok), csak ilyen filozofikus gondolatokkal tudnak törődni.

Én is egy elég komoly lány vagyok, nem bulizom, meg iszom, és jól is tanulok. Nem vagyok csúnya, de még nem volt barátom. Egy barátnőm van, másokkal inkább beszélőviszonyba vagyok csak.

Viszont sokat gondolkodom azon, hogy sose lesz fiúm, mert barátnőm is csak egy van, és sokáig nem is volt, és ha még lánybarátokat se tudok szerezni, akkor fiút lehetetlen...

Nehogy félreértsetek, nekem nem az a nagyon durva komolyság a fontos, csak szerintem ilyesmi fiúk illenének hozzám, mert a többit nem is érdeklem, és sose próbálkoztak, pedig sok mindenkit el tudnék fogadni.


16/L



2012. okt. 29. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok részeg hétvégente, de biztosan nem fogok tetszeni neked :)

17/F

2012. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És azért, mert nem nézel eléggé körbe, nem vagy elég nyitott, rossz helyre jársz ismerkedni, ide jössz siránkozni? Nagggyon jó választás -.-' Szerintem már kaptad is a sok privátot, vagy maj' fogod.

Ami a kérdés megválaszolását illeti. Van ilyen, magamat érettnek tartom, és mások is annak tartanak, nagyon magasröptű gondolataim vannak a hülyéskedés mellett, de ehhez egy nagyfokú fájdalom is tartozik, amit szó szerint belém vertek... Ez gátol az ismerkedésben, ez pedig ahhoz vezet, hogy nincs barátnőm (emellett, még túlsúlyos is vagyok, de ez is inkább pszichés volt. Már 17 kilót simán ledobtam, és még vagy 8-10 le fog menni, valamint sportolni kezdtem).

Szóval vannak, te vagy vak ;) Vagy túl magasra teszed a lécet, vagy eleve nem tartanak az ilyenek TÉGED elég érettnek. Én is sokszor megkérdőjelezem a saját érettségemet, gondolkodásmódomat...

F17

2012. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem pont az a baj, hogy túl érettnek tartanak, és azért nem mernek sokan közeledni. Legalábbis egyszer ezt mondta nekem egy fiú, hogy nem gondolta, hogy ilyen jól lehet velem beszélgetni, mert azt hitte ilyen borzasztóan komoly vagyok. Bár jó, lehetnek nálam komolyabbak is, azoknál tényleg éretlenebb vagyok. Valójában azért írtam ki ezt a kérdést, mert már annyira reménytelennek érzem ezt a fiús témát, hogy nem is foglalkozok vele már egy jó ideje, csak beletörődtem, hogy sose lesz barátom. De a barátnőm szerint nem kéne elhagynom magam, hanem igenis foglalkozni a dologgal, mert ha nem teszek semmit, akkor tényleg sose lesz barátom. És igaza van!
2012. okt. 29. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:

II. vagyok.

16 évesen még igazán ráérsz. :)) És majd idővel a többinek is benő a feje lágya. Nem lóverseny az élet, addig próbálj ki más dolgokat.

2012. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Például mit? Mert néha már nagyon unatkozom, állandóan csak tanulok, suliba járok. Szabadidőm kevés, akkor olvasok vagy netezek. Ez nem móka, nincs kivel elmennem se sehova, mert a barátnőm 50 km-re lakik.
2012. okt. 29. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Hmm... Attól függ, hogy városban, vagy faluban élsz. Városban jókat lehet sétálni és ismerkedni, haverkodni, szórakozni... Vidéken isteni kirándulásokat lehet tenni.


Aztán ott a bázisugrás XDDDDDD

2012. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elég unalmas kis városkában lakom, még egy rendes mozi sincsen, és már minden részén rengetegszer jártam. Egyedül nem is szeretek sétálni, meg sajnos itt nem is ismerek hozzám hasonló embereket, akik kinn vannak az utcán, ilyen piás rockerek, azok közé inkább nem szeretnék bevegyülni.
2012. okt. 29. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekesebb a bázis ugrásnál http://www.youtube.com/watch?v=_bvrjnr7HZc :D
2012. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

engem a 18-20 évesek idiótának tartanak, a 14-16 évesek általába meg normálisnak szal ez lehet érettség kérdése...

vannak piás haverjaim de már nem iszom max talán így 2 hónap után fogok egyszer egy kicsit, de csak a testépítés miatt szoktam le a heti adagról :P

De elmondanám neked hogy olyan fiút nehezen találsz aki nem piál, vagy partizik MO-n :P

f19

2012. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tőlem partizhat, meg akár kicsit ihat is, bár az ilyenek is engem messze elkerülnek, úgy vettem észre. Sok mindent képes vagyok tolerálni, de senki se közeledik felém sose. Pedig tényleg nem vagyok rusnya, átlagos vagyok.
2012. okt. 29. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!