Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatról, ahol a felek közös megegyezéssel mással is szexelhetnek?

Figyelt kérdés

Sajnos a mai világban mikor elmúlik a "rózsaszín köd", a felek már nem találnak izgalmat egymásban, és a kapcsolat kihűl.


Ilyenkor jönnek a megcsalások, a veszekedések stb.


Arra gondoltam, hogy talán ha a két fél mással is szexelne (a közös szex mellett), akkor talán több izgalom maradna a két ember életében, és egymás mellett is jobban kitartanának. Persze a mással való szex érzelemmentes lenne. Apropó, a nők képesek érzelemmentes szexre? (Mert ez csak akkor megvalósítható.)


Egyébként ezt az egészet úgy képzelem el, hogy a "rózsaszín köd" után a két fél egyben legjobb barátok, és egy pár egyben. Barátság nélkül valószínűleg nem sokáig bírná a kapcsolat.


Hogy miért vetődött fel bennem ez a gondolat? A mai világban sajnos szinte lehetetlen elkerülni, hogy a "rózsaszín köd" elmúlása után ne vonzódjon máshoz is az ember, akármennyire is szereti a párját. Ezt ha kiéli, talán felszabadultabb lesz a párjával is. Viszont ha nem, könnyen érzelmek is előtörhetnek más iránt, mint a párja, akkor pedig vége a kapcsolatnak.



2015. márc. 8. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha mással akarok szexelni akkor nem maradok a párommal. Eddig legalábbis sosem tapasztaltam olyat hogy egyszerre vonzódtam volta több személyhez ergo egyszerre csak egy maradhat, ha a párom már nem érdekel szexuálisan akkor semmi értelme fenntartani egy párkapcsolatot csak azért mert havernak jó.

Ha meg ő akar mással akkor viszlát, semmi különbséget nem látok a titokban történő és a bejelentett megcsalás között.

2015. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Unatkozó ill. idegbeteg emberek időtöltése.
2015. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez mindkét félnek jó, akkor felőlem csinálják. Viszont érzelemmentes szex nincs.
2015. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én elítélem az ilyet.

egy kapcsolat két emberről szól, és abban a szex is benne van.

ha már arra kerül a sor, hogy másban kell keresni az örömet akkor annak a kapcsolatnak kuka.

de ha mind a két fél nyitott az ilyenre, akkor egészségükre.

bár sok értelmét nem látom, hogy minek vannak együtt de ők tudják.

2015. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1: És ha 50 évesen már nem vonzódsz annyira hozzá, akkor otthagyod?
2015. márc. 8. 20:36
 6/10 A kérdező kommentje:

3: A férfiaknál van.

Attól még, hogy vonzónak találunk egy nőt, nem fogunk érezni is valamit.

2015. márc. 8. 20:37
 7/10 A kérdező kommentje:

4:

Ugyanaz.

Idősebb korotokban, ha már nem lesz vonzó a párotok, akkor otthagyjátok, mert szex nélkül nincs minek együtt maradni?

2015. márc. 8. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha 50 évesen már nem érzem úgy, hogy annyira jó lenne vele együtt és vágynék megint egy új szerelemre szenvedéllyel akkor ott, igen. Legalábbis mai fejjel így érzem, amúgy meg mit tudom én mi lenne akkor, nem vagyok még 50 sőt feleannyi se. Lehet pont nem izgatna már a szex és a páromat sem és akkor jól meglennénk anélkül is.

De az alkalmi szex nem érdekel, a megcsalás minden formája pedig pocsék érzés szóval baromságnak tartom az ilyen kapcsolatokat és hidegen hagy, hogy egy férfinak a szex az csak szex.

2015. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk működik.

Bár mi előbb voltunk legjobb barátok és aztán jött a "rózsaszín köd". Megpróbáltuk a monogámiát, de nagyon fájdalmas vége lett.

Aztán rájöttünk, hogy szükségünk van egymásra, még úgy is, hogy valószínűleg soha nem leszünk hagyományos pár.


És igen, a nők is képesek az érzelemmentes szexre.

2015. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Attól még, hogy vonzónak találunk egy nőt, nem fogunk érezni is valamit."

Dehogynem, vonzalmat.

2015. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!