Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek eszetekbe jut néha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek eszetekbe jut néha, hány lehetőséget szalaszthattatok már el?

Figyelt kérdés
Hogy hány olyan lány mellett mentetek már el az utcán, akivel kölcsönösen tetszettetek volna egymásnak, mégsem beszéltetek soha egymással, meg sem ismerkedtetek.. Eszetekbe jut néha, hogy életetek szerelme talán már elment mellettetek valahol, és észre se vettétek?
2015. márc. 8. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én életem szerelme már a múlté részemről és sosem volt az enyém. Ez már valószínűleg így is marad. :(
2015. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
még sohasem tetszettem senkinek, így el tudom annyival, hogy úgy sem lett volna esélyem.
2015. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Igen,de szerencsére egy véletlennek köszönhetően megismertem :)
2015. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor eszembejut és nagyo bánom. Ámbár nem nekem kell kezdeményezni ilyen helyzetekben, Sokszor 'szidom' a pasikat is, miért nem mernek semmit sem csinálni. Én magam meg most ébredtem rá, hogy nem kéne ilyen magasra tennem a lécet.

20/L

2015. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak az jut időnként eszembe, hogy régebben 3 lányt is kihagytam 3 lánnyal való szex is kimaradt mert akkor hülye voltam.
2015. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jajj. Ne is mondd! Amikor ilyeneken agyalok gyorsan felmegy a pumpa... Mint most, köszike!!

:D

2015. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:

4-es

Egy párhuzamos univerzumban talán már megvan életed szerelme,mert ott az kezdeményezett,aki akart is valamit,tehát te.


Amúgy igen,de leginkább olyanokra,akikkel azért nem próbálkoztam,mert épp mással ismerkedtem.

Valamint a tescos kasszáslány,akivel én voltam a balfac,mert utólag jöttem rá,hogy csak nem vetette rám magát,minden mást megtett.

2015. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy olyan gyönyörű lányt, mint még soha. Szinte egyből szerelmes lettem belé :D. Aztán eltelt egy kis idő, már az arcára sem emlékszem.
2015. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem,mert úgysincsen esélyem egyiknél sem,ahogyan az idáig is látszott és történt is...

A másik az,hogy ki sem mutatják a tetszésüket felém,tehát nem tetszettem nekik soha életemben egynek sem,vagy nem mutatták ki felém.Az eredmény így is úgy is ugyanaz,hogy egyedül vagyok mióta élek,és úgy néz ki ez változni sem fog,mert egy sem érdeklődik felém...

23/F

2015. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen 9-es pont ilyen helyzetben a legrosszabb.. Elég valószínű hogy a sokezer lányból legalább egy-kettőnek bejöttél volna, de hát mindhez nem mehetsz oda..
2015. márc. 8. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!