Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesz észre kb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre kb egy fiú se?

Figyelt kérdés

Ez után lehet furán hangzik a kérdés, de előrebocsájtom hogy van barátom, nem ismerkedni akarok.

Nem vágyok más pasira, semmi ilyesmi, csak évek óta gondolkozom ezen. A mostani páromhoz én mentem oda hogy beszélgessek vele, így ismerkedtünk meg, az első pasimmal egy osztályba jártunk, nem is volt belém szerelmes, csak együtt volt velem mert miért ne.

És ennyi. Ezen kívül 1-2 félismerős "hajtott" rám, akiről tudtam hogy épp nagyon csajt akar, és az összes létező lánynak csapta a szelet akit ismert.

Nincsenek gondjaim magával az ismerkedéssel, ahogy észrevettem, szívesen beszélgetnek velem az emberek, viszont a pasik egyből haverként kezelnek, mert ugyan érdekelnek lányos dolgok is, de pasikkal miért ezekről beszélgetnék? Szóval fiúkkal mindig foci-videojátékok-trollkodás vonalon mozgunk. Ha a barátnőimmel voltam szórakozóhelyen, akkor hozzám max akkor jött oda pasi, ha már az összes barátnőm "foglalt" volt, és akkor is a "hova jársz suliba, mit tanulsz"-tól eljutottunk az informatikához, és arról beszélgettünk, majd kb pacsizva búcsúztunk. :D

Nem vagyok túl szép, de csúnya se, átlagos arcom van, átlagos alkatom (nem modellalkat, de max 2-3 kiló fölösleg van rajtam), igényesen öltözök, néha csinosan néha lazán, de semmiképp se fiúsan.

Mint írtam van pasim ezért mostanában ennek csak örülni tudok, hogy egyből havernak vesznek, de nincs ötletetek, hogy ez miért van? Nagyon sok évig magányos voltam emiatt, és még mindig érdekel azért, hogy mi baj lehet velem, hogy nem tekintenek rám lányként.

Fiúk, ti mikor "friendzone"-oltok egy lányt?

21/L


2015. márc. 9. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb megválaszoltad magadnak a kérdést: nem vagy túl szép, emellett fiús témákban otthon vagy, még szép h csak havernak tekintenek és nem tudnak nőként rád nézni. De ha van barátod miért is érdekel ez téged?!
2015. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én csak akkor "friendzone"-olok (fújj) egy lányt, ha már van pasija, vagy ha jó fej, de nem az esetem. De amúgy nem nagyon szoktam lányokkal barátságot ápolni, csak, ha van hátsó szándékom (ergo többet akarok, csak valamiért épp nincs rá lehetőség)


Egyébként a pasik is úgy vannak, mint a lányok, ha túl könnyű a préda, akkor nem is kell, persze a jobb külső adottságokkal rendelkező egyéneknél elsősorban.

2015. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Észrevettelek, kő kóla?

Viccet félretéve, biztos vagy benne, hogy nem vesznek észre? Az nem lehet, hogy te nem veszed észre azokat akik téged észrevennének?

2015. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Interferencia ***** válasza:
100%

Átlag GYK-s srác:


"Miért nem vesz észre kb egy fiú se?": Felcsillan a szem, végre egy nem túl népszerű szabad préda, akivel összejöhetek! Egyszerűen ő az ideál, izzítok is valami jó privátot. Így a kérdés megnyitása után azért elég sok mindent írt, talán jobb, ha először elolvasom...


"Ez után lehet furán hangzik a kérdés, de előrebocsájtom hogy van barátom, nem ismerkedni akarok." [link]

2015. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 :DDD bocsi :D

Amúgy írtam, sok éve érdekel, régebb óta mint hogy az első barátommal összejöttem, de valahogy most jutottam el odáig hogy megkérdezzek másokat, mit gondolnak :D

2015. márc. 9. 00:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem később csak az előnyödre válik hogy ilyen vagy. Ebben a korban a pasik nem beszélgetni akarnak hanem ... te is tudod mit. Ezért vonzóbbak számukra a nőiesebb barátnőid. Téged jó fejnek tartanak gondolom akivel el lehet dumálni, őket meg jó csajnak .
2015. márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Melyik csapatnak szurkolsz? :D

/L

2015. márc. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha egy lanynak van baratja,en se mozdulok ra.
2015. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: a klubmeccsek annyira nem érdekelnek hogy szurkoljak valakinek, csak a fun kedvéért nézem, a válogatott meccsek is inkább így, de azoknál a hollandokkal szimpatizálok, vagy a németekkel. :) Nem vagyok nagy drukker, inkább csak szeretem nézni a meccseket :D

Utolsó: ez volt akkor is mikor szingli voltam, két pasiból kettőt én "szedtem fel".

2015. márc. 9. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!