Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szégyellik a nők néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szégyellik a nők néha magukat?

Figyelt kérdés

Több ezer feminista küzdött anno a nők tárgyiasítása és elnyomása ellen, a büszkeségüket feladva harcoltak az ő büszkeségükért és olyan áldozatokat hoztak, amik által ma a nők az élet kb. 99 százalékán egyenlő elbánásban részesülnek.

Erre a mai nők mit csinálnak? Tudatosan rájátszanak arra, hogy minél inkább tárgyként kezeljék őket. Intellektuális süllyesztők, akik a viselkedésük által lerombolják azt, amint a múlt századi feministák felépítettek (mielőtt valaki habzó szájjal nekem esne, akkoriban a feministák nem privilégiumokért harcoló férfigyűlölők voltak, hanem esélyegyenlőségi aktivisták. Egy darab húsként viselkednek és még büszkék is arra, hogy nem kell semmit se csinálniuk, mert az értéküket a kinézet és az eladhatóság adja, nem pedig az individuális értékek és a férfiakkal szembeni egyenlő félként való viselkedés. Meg se próbálnak úgy viselkedni, mintha olyan emberi lények lennének, akik egyenlőként akarnak élni, nekik bőven elég az, hogy besírhatják magukat mindenhova és egy kivillantott dekoltázzsal le tudnak kenyerezni egy gyökér férfit, amint arra kerül a sor, hogy a személyiségükkel érjenek el valamit, máris megáll a tudományuk, hisz nehéz olyan érmét villogtatni, ami nemhogy a zsebük legmélyén van, hanem egyáltalán nem is létezik.

Undorító, hogy olyan nők emlékét, akiket a koruk elmebeteg szukának tartott és lépten-nyomon felrúgott csak azért, mert a nőtársaik egyenlőségéért harcoltak és hosszú megaláztatások után nagy nehezen egy törékeny egyensúly teremtettek a két nem között így meggyalázzák a harmadosztályú kurtizánokat megszégyenítő szenvtelenséggel.


2015. márc. 9. 16:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Már megint az általánosítás... attól, hogy nagyon sok nagypofájú nő valóban így viselkedik, még vannak olyan lányok, akik nem kérnek a srác pénzéből, nem kérnek a támogatásból, a drága ajándékokból. Legalábbis én ilyen vagyok és a barátnőim is.

Valószínűleg azért látod így a dolgot, kedves kérdező, mert te meg az olyan lányok után futsz, akik ilyenek és a normálisakat észre sem veszed.

2015. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy manapság nem erény, ha egy nő okos, netán intelligensebb, mint a pasija, egyedül az számít, hogy bomba csaj legyen, és akkor azonnal lesz jó pasija. Érthető, hogy akkor nem is erőlködnek...
2015. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem szégyellik magukat, mert ők így akarnak élni.
2015. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem szégyellik. Jelentem, imádnak darab hús lenni.. azt még jobban, ha klopfolják is őket. Persze csak akkor ha a kiszemelt hím teszi ezt. Ez a nőiség lényege, legalábbis a szexualitsában és annak mellékvágányain (vagyis az élet minden lényeges területén).
2015. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Na, egy újabb bölcs elmélkedés...
2015. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De miért? Azt hiszik talán, hogy az egyenlőség az elférfiasodással egyenlő? Rengeteg olyan női politikus és cégvezető van, akik anélkül váltak sikeressé, hogy bármiféle túlzottan maszkulin viselkedésformát elsajátítottak volna. Pontosan az ilyenek miatt van az, hogy a nőket nem tartják sokszor többre, mint egy lénynél, aki jól tud szendvicset csinálni meg gyereket nevelni és a képességei itt ki is merülnek. Csupán annyi lenne a dolguk, hogy elvárják a környezetüktől és legfőképp maguktól a komolyságot és a megbecsülést és nem úgy akarnának szimpátiák kicsikarni, hogy kiteszik a kannáikat, vagy legyúrnak valakit egy jobb állás reményében.
2015. márc. 9. 16:49
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát én úgy élek ahogy tudok. Hol az eszemet villantom, hol a dekoltázsomat. :D Éppen mit hoz az élet. 28/N
2015. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem...
2015. márc. 9. 16:51
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Nő vagyok, de nem szégyellem magam, hanem sajnos egyetértek veled. Tényleg szánalmas a feminizmus mostani formája.
2015. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Most mi a gond?:D
2015. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!