Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szégyellik a nők néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szégyellik a nők néha magukat?

Figyelt kérdés

Több ezer feminista küzdött anno a nők tárgyiasítása és elnyomása ellen, a büszkeségüket feladva harcoltak az ő büszkeségükért és olyan áldozatokat hoztak, amik által ma a nők az élet kb. 99 százalékán egyenlő elbánásban részesülnek.

Erre a mai nők mit csinálnak? Tudatosan rájátszanak arra, hogy minél inkább tárgyként kezeljék őket. Intellektuális süllyesztők, akik a viselkedésük által lerombolják azt, amint a múlt századi feministák felépítettek (mielőtt valaki habzó szájjal nekem esne, akkoriban a feministák nem privilégiumokért harcoló férfigyűlölők voltak, hanem esélyegyenlőségi aktivisták. Egy darab húsként viselkednek és még büszkék is arra, hogy nem kell semmit se csinálniuk, mert az értéküket a kinézet és az eladhatóság adja, nem pedig az individuális értékek és a férfiakkal szembeni egyenlő félként való viselkedés. Meg se próbálnak úgy viselkedni, mintha olyan emberi lények lennének, akik egyenlőként akarnak élni, nekik bőven elég az, hogy besírhatják magukat mindenhova és egy kivillantott dekoltázzsal le tudnak kenyerezni egy gyökér férfit, amint arra kerül a sor, hogy a személyiségükkel érjenek el valamit, máris megáll a tudományuk, hisz nehéz olyan érmét villogtatni, ami nemhogy a zsebük legmélyén van, hanem egyáltalán nem is létezik.

Undorító, hogy olyan nők emlékét, akiket a koruk elmebeteg szukának tartott és lépten-nyomon felrúgott csak azért, mert a nőtársaik egyenlőségéért harcoltak és hosszú megaláztatások után nagy nehezen egy törékeny egyensúly teremtettek a két nem között így meggyalázzák a harmadosztályú kurtizánokat megszégyenítő szenvtelenséggel.


2015. márc. 9. 16:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

És nem mindegy neked, hogy élnek mások?


Vagy csak irigyled a nőket, hogy nekik néha könnyebb elérni valamit, ha mutatnak egy kis husit?


Nem értek egyet ezzel a kihívó, mindent kitevős viselkedéssel, de ezek ez emberek úgyis megtalálják egymást (férfiak és nők is).


Kár ezen kiakadni és senkinek nincs joga ítélkezni a másik felett.

2015. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"Vagy csak irigyled a nőket, hogy nekik néha könnyebb elérni valamit, ha mutatnak egy kis husit? "


Szerintem ez egy undorító dolog. Mondom ezt szépnek tartott nőként. Rosszul lennék, ha kiderülne, hogy bármit is a külsőmmel értem el, nemhogy még szándékosan erre is menjek. Inkább a halál.

2015. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Juj. Micsoda komoly szavak.
2015. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem semmi szöveget hoztál össze, gratulálok! :)


Amúgy sajnos nem, nem szégyellik magukat.


Abban a világban, ahol a fiatal lányok és nők 90%-a A szürke 50 árnyalata főszereplőjébe szerelmes, és erre a filmre illetve könyvre ujjazza magát, nyugodtan kimondhatjuk, hogy ezek a lányok/nők azt szeretnék, ha tárgyként kezelnék őket. (Persze nem akárki, csak egy pénzes, jóképű férfi).

Ez ha nem változik, nagy gondban lehet a jövő társadalma párkapcsolati téren.

2015. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

12-es:


Mint írtam utána, én sem értek egyet vele.

Én is nőként írom, hogy sz.r érzés, mikor pl. a munkahelyen látom, hogy egy-két nő, hogy teszi magát és kap előnyöket.

Én is megtehetném, mert nem nézek ki rosszul, de nem teszem, mert nem bírom.


De tény, hogy nekik így könnyebb néha.

2015. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A szürke 50 egy baromság.
2015. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"A szürke 50 egy baromság."


Nekem nem mondasz újat evvel, de a fiatal nők 90%-a sajnos nem így gondolja.

2015. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Amúgy nem olvastam a könyvet és a filmet se láttam. A pali rendesen veri benne a csajt? Véresre?
2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem olvastam a könyvet és a filmet se láttam. A pali rendesen veri benne a csajt? Véresre?"


Nem is az a probléma vele, hogy szex közben mit csinálnak, hanem az, hogy a szexen kívül is valami szolgaként bánik a lánnyal.

2015. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ami még ennél is nagyobb probléma, az az, hogy az a mű egy igénytelen szemét. Csalódtam egy ezrediket még az emberiségben, amiért ilyen népszerű lett.
2015. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!