Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért képes a lányok/nők 90...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képes a lányok/nők 90 %-a egy rabszolga szintjére lesüllyedni egy kellően vonzó férfi kedvéért?

Figyelt kérdés

Miért szeretik annyira nézni, ahogy egy másik nő lesüllyed egy rabszolga szintjére egy vonzó férfi kedvéért, és szinte teljesen elveszíti a szabadságát?

Miért nem tartják ezt emberileg kifogásolhatónak, erkölcstelennek?



2015. márc. 9. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert szánalmasak azért. Elég egy kilencvenes kar, bordás hasizmom meg egy 6 centi vastag 22 cm hosszú farok és máris nyalják a talpad.
2015. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy azért túlzás az a 90%...
2015. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2


ja ja, elég lesz az 87,5%-nak is.

2015. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2:


Idősebbeknél lehet, hogy kisebb ez a százalék, de a fiatal lányok/nők körében szerintem nem túlzás.

Csak van aki jobban titkolja...

2015. márc. 9. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert izgalmas és erotikus nekik, ha egy vonzó erős férfi uralja őket, akire felnézhetnek. Nincs ebben semmi meglepő.
2015. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos fiatalabbak között tényleg sok ilyen van! Nekem volt egy unokatestvérem aki belefutott ilyenbe, a lány az elején szerényke volt és hát végén kiderült, csak a pénz vonzotta( unokatesómék jól állnak)
2015. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért szeretik annyira nézni, ahogy egy másik nő lesüllyed egy rabszolga szintjére egy vonzó férfi kedvéért, és szinte teljesen elveszíti a szabadságát?"


Engem aztán nem érdekel, hogy más lány vagy nő mit csinál. Ha nekik ez jó, szívük joga.


De azért az 90% túlzás, nem? Legalábbis nagyon remélem.

2015. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hogy én mennyi pasit (nem nevezhetőek férfinak) láttam megalázni magát csak azért, hogy szexhez jusson... Nyilván nem működő stratégia, de hogy nagyon sok pasas mennyire képes kétségbeesni és a saját férfiúi méltóságát sutba vágni egy szex kedvéért... Megdöbbentő.


Na, akkor az vajon miért van? Szerintem az okok kb ugyanonnan eredeztethetőek.

2015. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8


Az ok: Az emberi faj egy hulladék. Nem új jelneség ez, mindig is az volt.

2015. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9


Csatlakozom...

2015. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!