Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek ezekről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ezekről az elvárásokról? (férfi a nőtől)

Figyelt kérdés

NEM az enyém a lista!



-elmúlt 20 éves. (dolgozik vagy más a suli vége felé jár)

-vannak tervei a jövőre nézve.

-tud ésszerűen/logikusan gondolkozni.

-nem folyik szét a pénz a kezében/képes takarékoskodni.

-nem drogozik, tud mértékkel alkoholt fogyasztani/van tartása.

-nem zavarja ha dohányzom.

-anyagi eggyezkedés nélkül elfogadja ha el akarom vinni valahová.

-tud főzni. (mert én nem fogok)

-nem akar vezetni(ezzel kíméli az idegrendszerem)/ vagy nagyon jól vezet ami ritka.(hogy mit jelent a nagyon jó azt had ítéljem meg én)

-hozzá tud szokni hogy folyamatos műszakban dolgozom és nekem nem mindíg reggel van reggel...

-hosszasan megmasszíroz egy fáradt nap után.

-ha megkérem valamire nem jön egyből a kérdés hogy: MIÉRT? (hanem megcsinálja)

-csendben békén hagy amég az NFL-t nézem. (szeptembertől ferbuárig heti két éjszaka)/ esetleg nézi velem.

-hagy nekem teret, nyugalmat, csendet.(ezekre nagy szükségem van)

-elfogadja hogy szeretek éjszaka ébren lenni és nappal aludni.(Szükségem van az éjszaka nyugalmára/nem szeretem a nappali nyüzsgést mikor ezren vannak minden felé és mindenre várni kell)

-Nem várja el hogy beszámoljak az egész napomról. Ha felhív telefonon akkor elmondja amit akar és letesszük.(Ha ingyen van akkor is!)

-Ha tudni akar valamit akkor AZT kérdezi meg. Nem járja körbe a témát és nem von le hülyeségekből következtetéseket.

-Tud teljesen őszintén élni.(nincs szüksége hazugságokra)



2014. szept. 7. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy komornyik ezeket megcsinálja.. Ha szerencséd van, akkor lehet hogy le is fekszik veled.
2014. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép álom.
2014. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak olyat kéne elvárni a másiktól,amit mi is tudunk nyújtani neki.
2014. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
szia kiadsam333 2.0
2014. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz, ha felveszel egy házvezetőnőt. :D
2014. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!