Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy adjak lejjebb az elvárásaimból, ha a szerelemhez kell a vonzalom is?

Figyelt kérdés

nem vagyok egy bomba nő, sőt, viszont már nagyon vágyom arra hogy valaki szeressen. a barátnőim mind azt tanácsolták, hogy ne legyenek olyan nagy elvárásaim, de nincsenek is. arról beszélnek, hogy a külső nem számít, stb. de szerintem ez azért hülyeség, mert ahhoz, hogy valakihez vonzódni tudsz, helyesnek kell tartanod, anélkül nem működik. remélem értitek mit akartam ezzel :D

szóval a kérdésem: akkor mégis mit kéne tennem? nekem van igazam? vagy hogy is van ez?

L


2012. okt. 22. 02:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
annyi az elvárás hogy ne legyen kövér, se sovány. arcra pedig szabályos, tiszta arc. ennyi lenne az a nagy elvárás?!
2012. okt. 22. 02:43
 2/19 anonim ***** válasza:
ez nem nagy. vékony lehet? vékony, szóval szálkás, kockás has, de nem izomagy csak kicsit izmos?
2012. okt. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen. de az a baj hogy nem vagyok az az igazi plus size (vagyis ez nem baj) de csinos sem, széles a vállam, vaskos a karom és ezért sokkal kövérebbnek látszom, így nem igazán jövök be senkinek. akinek mégis, az meg nekem nem...
2012. okt. 22. 02:49
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Éppen ezért nem találják meg legtöbben a nagy Ő-t mert ennyire felszínesek az emberek


Ha meg nem vagy bomba nő akkor főleg nincs okod a válogatásra,de egyébként is mi van abban ha helyes az illető?Mit ér azzal ha belsőleg meg egy nagy nulla?


Akik meg nem helyesek azoknak meg esélyt sem adtok,pont azoknak akik tudnának szeretni és mindent megtenni értetek stb

2012. okt. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 VVMMvvmm ***** válasza:
A kérdés összetett ! Lehet attól félsz, hogy egy ocsmányabb pasi nem tud téged kielégíteni.
2012. okt. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy nekem minden a külső, egyszerűen nem értem, hogyan lehetnék olyan fiúba szerelmes, aki külsőre nem jön be nekem...
2012. okt. 22. 02:57
 7/19 Fura Yokomura ***** válasza:
100%

Én annak a híve vagyok, hogy az álmaimból, vágyaimból nem adok lejjebb! Inkább megpróbálom elérni őket, bármennyire is nehéz vagy lehetetlennek tűnik.


Túl sok ember köt kompromisszumot az álmaival kapcsolatban, szerintem ez gyengeség.

2012. okt. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amit érzel, gondolsz az a természetes. Ha nincsenek elvárásaid, igényeid, akkor nem élsz teljes életet. A sors viszont olyan, hogy alakít az emberen. Ha ráakadsz az igazira az igényeidet hozzá igazítod. A csúnya is megszépülhet.
2012. okt. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 VVMMvvmm ***** válasza:

Mondjuk időnként a nők szuper randa pasikkal is jól

elszexelgetnek!

2012. okt. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
itt most nagyon nem a szexről van szó, de mindegy. köszi mindenkinek.
2012. okt. 22. 03:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!