Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékenykednek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykednek és irigykednek rám a lányok ennyire? : D 16/L

Figyelt kérdés
Szóval, az van, hogy eléggé fiús vagyok(úgy is nézek ki), deszkázok, és hát pár hete lespanoltam a skate park (gördeszkapark) srácaival. Jó fejek, stb, elkönyveltem őket haverjaimnak, még trükköket is tanítottam nekik:D Aztán megkérdőjelezték a nemi hovatartozásom, mondtam hogy csaj vagyok:D mondták, hogy oké, néznek rám úgy mintha fiú lennék. Aminek kifejezetten örültem, hisz nem akarom azt hogy az egyik még neadjisten azt hidje hogy bejön nekem. Viszont pár napja az egyik p##@ az iskolában megtudta, hogy nekem ők mekkora haverjaim, és elkezdett nekem hízelegni, meg könyörögni hogy mondjam meg ezt hogy csináltam xd mondtam neki, hogy csak magamat adtam, semmi extra. Tegnap pont lent voltam a pályán, erre egy sereg csaj odajött hozzám (amúgy a srácok is lent voltak), és úgy tettek, mintha már mióta a barátaim lennének. Volt akit nem is ismertem xD De a hab az az ominózus torta tetején, hogy az egyik még a stílusomst is copyzta xD facebookon is irogattak a csajok, hogy meséljek már valami jót róluk a nagy haverjaimnak meg fényezzem őket xDDD Hát így belegondolva elég vicces,mikre nem képesek ezek.
2015. márc. 9. 23:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Higyje*
2015. márc. 9. 23:04
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük, gondolom célod nem volt más, mint hogy nekünk is előadd ezt a sztorit úgy, hogy te mekkora király vagy. Sikerült, valóban nagy király vagy (gondolom én)
2015. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
a leírásodban ott van a válasz
2015. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 opened paradise ***** válasza:
Mert te tudod azt,amit ők nem.
2015. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha király vagyok, az király, de így nem király, mivel nem vagyok király.
2015. márc. 9. 23:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ok, te vagy a keménycsaj... fuck off
2015. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ők is sötétek, de te is.
2015. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
te csak egy eszköz vagy, amivel közelebb kerülhetnek azok a nagy macsó pasikhoz
2015. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Biztos tetszenek nekik a haverjaid.

Örüljél hogy irigykednek, ez azt jelenti hogy jobbnak tartanak maguknál ezen atéren.

Sőt még személyiséged is van, nem valaki mást majmolsz.

Csillagos 5 ös.

De ha lehet azért ne nagyon fényezd magad, maradj ilyen amilyen a leírásban vagy. :)

2015. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sötét király vagyok:D hűha. Suck my fuck.
2015. márc. 9. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!