Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok irigykednek a prostik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok irigykednek a prostikra? Wtf? Ez valami új?

Figyelt kérdés
mostanában a fiúk annyi ilyet írnak,hogy mi irigyeljük h sokat keresnek vele xddd én most hallom ezt először :D nos leszögezem,h előbb mennék el wc pucolónak vagy bármi másnak és ha keveset is keresek vele, legalább tisztességes munka...ha itt vagyunk egyáltalán hogy lehet prostizni? ez undorító. nem féltek,hogy betegek lesztek? és nem kell azzal jönni, hogy mivel nekünk normál csajoknak nem kelletek...dehogynem kelletek. mindenki talál magának valakit, ez annyira lealacsonyító rátok nézve fiúk:D előbb jönnék össze egy ronda szűz sráccal,minthogy egy szebb fiúval aki k*rvázott..olyannal soha a büdös életben :)
2011. aug. 13. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én aztán tuti nem irigykedek azokra, akik pénzért szexelnek másokkal. Inkább maradok egyedül.
2011. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű, engem minden lány elutasít, nem kellek egy átlagos lánynak sem, hangsúlyozom, hogy átlagos és nem szép lánynak, holott én átlagosan nézek ki.Így máshogy nem jutok szexhez csak ha prostihoz megyek, gondolom te nem tudod milyen érzés soha nem szexelni, hiszen te lány vagy könnyedén szexhez jutsz.

21f

2011. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a fiú, aki ezt állítja, irtó éretlen, jobb esetben rájön, hogy mekkora baromságot mondott, rosszabb esetben sötét marad.
2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem kell, hogy szexhez jussak, nem vagyok kiéhezett. szűz vagyok még.
2011. aug. 13. 21:20
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Bolond vagy O.O a prostitúció tisztességes munka, és akkor mivan ha k*rvázott? nem aidses... amúgy is adok pár tippet ha prosti akarsz lenni fényképes jelentkezést kérj akkor kiválogathatod a selejtet és csak jó csávókkal dugsz, és kérj papírt arról hogy nincs nemi betegsége! így te is élvezed sőt lehet így találsz párt, pl egy jóképű izmos okos srác belédszeret..
2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Itt van a szűz ronda fiúd. :) Ismerkednél velem?

2011. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja hogy szűz vagy... ez kb mindent megmagyaráz
2011. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
uccsó kb nem is tudod hogy nézek ki ;) de ez nagyon gáz, hogy mi irigyek vagyunk xddd
2011. aug. 13. 21:25
 9/14 .Daniel. ***** válasza:

Engem nem érdekel a kérdés mert teljesen felesleges viszont miért rázod le ennyivel az utolsó srácot? Nem szép tőled. Bár ezek után én biztos nem jönnék össze veled csak megdöbbentő hogy így reagálsz. Srác te pedig legyél tökös és mond meg neki hogy azért szeretnéd megismerni mert megtetszett a belseje és kíváncsi vagy a külsejére is hogy ne hablatyoljon badarságokat hanem dobjon egy levelet.

Abból is látszik hogy éretlen vagy még hogy általánosítasz(a fiúk). Az hogy kinek mi a tisztességes egyéni dolog. Mielőtt belekezdenél ebben az országban legális is. Milyen idős is vagy? :)

2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Daniel te most hülye vagy, vagy hülye vagy?:) nézd már meg mit is írtak előttem. 30éves érett nő vagyok.
2011. aug. 13. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!