Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszem neki?

Figyelt kérdés

Lány vagyok,és nem vagyok benne biztos,hogy egy férfinek tetszem-e.Már 2x is előfordult,hogy felajánlotta,hogy elvisz kocsival (éppen akkor neki is volt arra valami dolga).Ez lehet csak nagy segítőkészség is,azt éppen könnyen el tudnám róla képzelni.

Előtte viszont többször simogatott (arcomat,karomat,fejemet, pl.) és kezet is csókolt nekem.

Párszor volt,hogy meg is dícsért (pl. hogy csinos a ruhám,szép vagyok) de azoknak nem tulajdonítok önmagukban véve jelentőséget.

Lehet hülyeséget kérdezek,de szerintetek?


2015. márc. 9. 23:14
 1/10 A kérdező kommentje:
De az is lehet,hogy csak ilyen?Vagy ez neki szórakozás?Mert ez is az eszembe jutott.De talán mégsem csinálja ezt mindenkivel (a bókokat leszámítva).Én nem tudom megítélni.
2015. márc. 9. 23:17
 2/10 anonim ***** válasza:
tetszel neki, te is hasonlókat csinálj , és lépni fog ő sem gondolat olvasó :DDD
2015. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva,nem nagyon mertem lépni,csak minimális mértékben.Nem voltam biztos ebben a dologban.
2015. márc. 9. 23:18
 4/10 A kérdező kommentje:
És nagyon köszi a gyors választ! :)
2015. márc. 9. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
hidd el arra vár, hogy te is lépj, minden rendben lesz :)
2015. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
óh, nincs mit :)
2015. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy Te és mennyi idős a pasi?
2015. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló kérdésére:én 18 vagyok,ő idősebb tőlem.(Konkrétan nem tudom mennyi,az ő koráról nem nagyon tudok többet írni.)
2015. márc. 9. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem apád korebeli ugye? :)
2015. márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem :)
2015. márc. 10. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!