Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek félni. Szerintetek leszbi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek félni. Szerintetek leszbi?

Figyelt kérdés
Van egy bnom akinek meg tavaly volt egy pasija. A pasijanak az osztalytarsa alitolag szerelmes volt a bnom pasijaba... Ebbol lett egy kis vita. Majd nem sokkal kesobb a bnom meg a pasija vagyis mar exe szakitottak. Kis ido mulva a csajjal joba lettunk, es mar nem jott neki be a srac.. Csak azt lattuk hogy az a csaj mindig egyedul van. Elozo heten volt egy kirandulas ahol ott voltunk es ott volt a csaj is. Nem sokkal kesobb ramirt es ilyeneket ir: jaj de szeretlek, kicsikem, csak teged akarlak , csook, imadlak" Mely olyan matricakat kuldozget amin ket roka csokolozik... Na ez nekem mar sok..Sztem ez leszbis... Nem is vagyunk olyan viszonyban sem meg semmi... szerintem nem en reagalom tul mert igen van ket legjobb baratnom akiknel ez elfogadhato meg egymas szajabol esszuk kb a kajat de o....meg h soha nem hagy el..
2015. márc. 10. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem vagytok olyan viszonyban szerintem semmi gáz nincs abban, ha rákérdezel, te leszbi vagy?
2015. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez nem tetszik neked, amit csinál, akkor inkább kerüld a társaságát. Ha keres téged, akkor próbáld mindig valahogy "elutasítani". Egyszóval, koptasd le!
2015. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!